Antebim İçin Ajans Hizmetleri

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikler istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem daha kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır.

İnsanlar artık yeni bir kazanç ve kazanç sağlayacakları durumlara gereksiz zahmet sağlamadan ulaşma çabasındadırlar. Gelişen teknoloji eskide sıyrılmış post modern bir yapıya bürünmüş ticaret ağı ve satış pazarları oluşmakta, insanlar daha rekabetçi olarak yaşamını sürdürmektedir.

Sanal ticaret ağları, sosyal medyalar, e-ticaret siteleri, ticarette kilit rol kapmış ve daha da önemlisi piyasanın neredeyse çoğunluğu instagram, youtube, web siteleri, e-ticaret siteleri arasında geçmektedir. Bu mecralarda satış payı sıralaması dönemsel olarak değişiyor olsa bile sizin sokaklarda ürün satmak veya hizmet pazarlamak için çalışma ve emeklerinin her zaman önüne geçmektedir.

İşte biz ne yapmalıyız bu durumda dediğinizi duyar gibiyiz, sizlere yardımcı olmak için teknoloji ile insan arasındaki bağı doğru kurarak sizleri müşterilerinizle sanal ortamda doğru zamanda doğru yerde buluşturmak bizim uzmanlık alanımızdır. Yalnızca sizlerin internet sitesini kurmanız veya sosyal medyada sanal pazar kurmanız size yetmeyecek ve sizin cebinizden fazladan para çıkabilir ve zaman kaybına uğrayabilirsiniz. Biz web sitesi yaparken yalnızca bu site güzel görünüyor lafını değil müşterilerin de sizin web sitenizi daha kolay kullanabilmesi ve istediği ürünlere daha kolay ulaşabilmesi için modern web sitesi teknolojisi ve yazılımının üzerine çıkmakta yeni geliştirmeler yapıyoruz ve daha önce benzeri görülmemiş veya benzerine az rastlanan web siteleri ve yazılımlar geliştiriyoruz.

Sizce SEO nedir? Bilmiyor olabilirsiniz ama SEO internet üzerinde alışveriş ve satış ağı en gelişmiş web siteleri, e- ticaret sitelerinin en çok üzerine duruğu durumlardır, internette web siteniz veya sosyal medya pazarınız için reklam vermiş olabilirsiniz fakat internet reklamları kısa vadelidir ve maliyeti de yüksektir. İnternet reklamlarını veren web siteleri ve e-ticaret siteleri aynı zamanda SEO bakımından gelişmiş olmalı ki sizin kazancınız ve müşterilerinizde sizin internet reklamınız bittiği zamanlarda sizi bulabilsin.

Web Sitesi Tasarımında Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Web Site Tasarımlarında HTML, CSS, PHP işlemlerinin yanı sıra bir de JAVASCRIPT programlama web site tasarımları için önem taşımaktadır, aynı zamanda JAVASCRIPT ile bir web sitesi tasarımı üzerinde dinamik hareketlendirme yapılabileceğini bizim tasarımlarımızda görebileceksiniz. Bunlarla beraber JAVASCRIPT kütüphanesi olan JQUERY teknolojisiyle siteniz üzerinde hakimiyetinizi kolaylaştıracağız.

Web Sitesindeki tasarımları profesyonelce hazırlayarak sizlerin isteği doğrultusunda şekillendirmek görevimizdir. Üst düzey ve modern tasarımlar, mobil uyum, sitenizi rahatlıkla yöneteceğiniz panel ile size hizmette sınır tanımıyoruz.

İstediğiniz zaman bize ulaşabilir ve web sitesi tasarımı hakkında ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Web Hosting

Web hosting hizmeti, web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online bir hizmettir. Bir hosting hizmetine kayıt olduğunuzda, basit olarak web sitenizin düzgün şekilde çalışabilmesi için gerekli dosya ve verileri depolayabileceğiniz bir sunucu üzerinde alan kiralamış olursunuz.

Sunucu ise, web sitenizi görmek isteyen herkese sürekli olan görünebilmesi için kesintisiz şekilde çalışan somut bir bilgisayardır. Web host sağlayıcınız sunucuyu açık ve çalışır tutarak, zararlı saldırılardan koruma ve içeriğinizi (metinler, görseller, dosyalar) sunucudan ziyaretçilerinizin tarayıcılarına aktarmakla.

E-Ticaret

E-ticaret tasarımı; 1995 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret tasarımı, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret tasarımı da ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret tasarımı da dahil etmeye başlamıştır.

E-ticaret tasarımı özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeleri slim alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

Google Adwords

Web site tasarımınızda yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

SEO Nedir?

"SEO" (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. SEO, Arama Motorlarında web sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Cuma Bozkurt