Google Adwords Yani Yeni Adıyla Google Ads Reklam Hizmeti

Reklam danışmanı ile görüşmek ve daha az bütçe ile daha fazla müşteriye erişme hizmetimiz ile ilgili bizimle iletişime geçip daha teferruatlı bilgi alabilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI NEDİR ?

İnternet üzerinde en çok kullanılan arama motoru Google ‘dır. Google sonuçlarında çıkmanın 2 yolu vardır bir tanesi ücretli reklam, ötekisi organik arama neticeleridir. SEO danışmanlığı hizmeti almadığınız yada SEO sürecinin vakit aldığı vaziyetlerde reklam verme seçeneği hızlıca dönüşüm için oldukça önemlidir. Hem de SEO çalışmalarında başarılı olsanız dahi reklam vermeye devam etmeniz gerektiğini savunuyoruz. Zira her trafik kanalı sitenizin sıhhati için son derece önemlidir. İşte tamda burada organik sonuçların üzerinde Google reklamları yayınlayarak amaçladığınız müşterilere erişebilirsiniz. Google Reklam Ads Reklamlarını düzenli olarak kullanan firmalar, çoğu kez mükemmel bir geri dönüşüm ve yeni müşteri kitlesi sağlayabilmektedir. Doğru hedef kitlelere ulaşım sağlanabilirse bu oranın büyük bir bölümü yeni müşteri olarak kazanılacaktır.

Google Ads reklamı vermek istiyorum!

İnternet üzerinde reklam danışmanlığı çalışması yapmanın en iyi istikameti ekonomik ve kalıcı olmasıdır. Televizyonda yayınlanan bir haberi veya görüntüyü geri alma olanağı çoğu kez yoktur. Fiyatlandırma istikametinden ise görsel medyada ki rakiplerine oranla sizin yararınıza olması hasebiyle bir tık yukarıdadır. Bu ve bunun gibi artılar yüzünden internet pazarlamasına yönelmek son derece mantıklıdır. Özellikle başta da belirtiğimiz gibi rekabeti yüksek sektörlerde organik SEO da başarılı olamayan firmalar reklam desteği ile yeni müşteri kazanabilmektedir. Dijital pazarlama İngilizce karşılığı Search Engine Marketing ( SEM ) ile firmasını büyütmek isteyen tüm firma sahiplerine Google Adwords reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kampanyaları ve sponsorlu muhtevaları optimize ediyoruz. Mükemmel geri dönüşüm ve daha fazla insana daha düşük fiyat ile erişmeniz için size destek veriyoruz.

Google reklam hizmetleri
Rakip firma ve site analizi
En az bütçe en iyi reklam yayınlama için optimizasyon
Genel reklam optimizasyonu
Tecrübe emelli kupon kullanımı
Anahtar kelime araştırması
Kitle araştırması
Negatif kelimeler çalışması
Hesap performans analizi
Fayda fiyatı analizi
Tıklama oranı artırma çalışması
Marka bilinirliğini artırma
Yerel sonuçlar için optimizasyon
Ziyaretçiyi doğru açılış sayfasına yönlendirme çalışması
Google politikaları uygunluk kontrolü


Google’da reklam verme için danışmanlık ücreti ne kadar ?

Google Ads reklamları sektörden, sektöre ve rekabetin vaziyetine göre anahtar kelimeden anahtar kelimeye farklı göstermektedir.
Rekabeti yüksek sektörlerde bir tıklamanın fiyatı 30 TL yi bulacak kadar yüksek olurken rekabetin düşük olduğu sektörlerde 0,30 Kuruş’a kadar düşebilir. Başka bir deyişle fiyatlar borsa gibi daimi değişkendir. Reklamları optimize ederek minimum masraf ile maximum reklam yayınlamak ideal olan yöntemdir. Reklam danışmanı ile görüşmek ve daha az bütçe ile daha fazla müşteriye erişme hizmetimiz ile ilgili bizimle iletişime geçip daha teferruatlı bilgi alabilirsiniz.

Cuma Bozkurt