Aradığınız Web Yazılım Firması Tam Olarak Burada!

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikler istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem daha kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır.

Güçlü tasarım ekibimiz, ihtiyaçlara ve etik kurallara uygun içeriklerimiz, ve özgün yazılımlarımız ile yola çıkan Gaziantep Web Yazılım, Web Tasarım, E-Ticaret Web Sitesi, IOS & Android Uygulamalar, Sosyal Medya Danışmanlığı, Hosting Servisi Sağlayıcılığı ve Grafik & Logo Tasarımı yaparak Gaziantep ve çevresinde öncü bir konuma gelmiştir. Günümüzde bir çok firmaya Web sitesi tasarlamış, bir çok firmanın sosyal medya danışmanlığını yapmakta olan firmamız, “Markanızı Dünya’ya Tanıtmanızda” öncü bir değere sahiptir.

En güncel dijital yazılım altyapımız ile bir çok konuda müşterilerimize en hızlı, en ekonomik ve en mükemmel tasarımlarınız ile karşınıza çıkıyor, tek seferde müşterilerimizin isteklerini karşılıyor ve yaptığımız çalışmalarla iftihar ediyoruz.

Tasarımlarımızın bize referans olarak geri dönmesi, ve müşterilerimizin bizi farklı müşterilere önermesi ve yönlendirmesini en iyi şekilde değerlendirip portfolyomuzu genişletmekle beraber sizlerin de diğer tasarım ekiplerinden mağdur olarak gelmenizi değil; ilk seferde bizi tercih edip emin bir şekilde bizimle çalışmanıza devam etmenizi istiyoruz.

Web siteniz, sizin Dijital Dünya’daki kurumsal kimliğinizdir, ve biz bunu çok iyi biliyoruz.

WEB TASARIM NEDİR?

Web Tasarım bizler için sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim sürecidir. Fikirlerin sanatla buluşarak hedef kitlenize en doğru görsel mesajları iletebilmesi bizlerin birinci önceliğidir. Müşterileriniz sizleri bir web tarayıcı aracılığıyla dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi; ona en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin yoludur.

Gaziantep Web Tasarım Özellikleri

Gaziantep Web Tasarım ekibi olarak tasarım yaparken çalışmalarımızı müşteri ihtiyaç ve hedef kitlesine uyarlarız. Temel olarak ;

Kusursuz Görsel Yerleşim: Hedef kitlenizin ihtiyaçları doğrultusunda web üzerindeki grafikler, reklamlar ve metinlerin bir sayfada düzenlenme biçimidir. Bu düzenin amacı:, web sayfasının dengesini, tutarlılığını ve bütünlüğünü koruyarak hedef izleyicinin ihtiyaç duyulan bilgileri bir bakışta aramasına olanak sağlamaktır.

Mükemmel Renkler: Hedef müşterinin yapısını ve amacını göz önünde tutarak marka bütünlüğüne uygun bir renk şeması oluştururuz.

Grafiksel Düzen: Web tasarımını mükemmelleştirecek logo, fotoğraf, küçük resim veya simgelerin harika bir uyumla siteye eklenmesidir. Eklentiler yükleme süresini yavaşlatmayacağı gibi web içeriği ve renk şemasıyla kusursuz bir bütünlük sunacaktır..

Tipografi (Yazı Şekli): Web tasarım ekibi olarak marka mesajınızı en iyi şekilde yansıtırken görselliğinizi koruyacak en uygun yazı stilini de sizin için seçecektir.

İçerik Oluşturma, Ekleme ve Yönetme (Opsiyonel): Gaziantep Web Yazılım web sitenizin mesajını en etkili iletebilmeniz için web tasarımını geliştirirken hedef kitlenize ileteceğiniz mesajlar ve görseller konusunda da size destek olabilir. Yazılı içerik üretimi ve bunun sitenize eklenmesi aşamalarında şu noktalar bizim için önemlidir: 

Marka Mesajınızla uyumlu içerikler oluşturmak
Arama motorları için optimize edilmesini sağlamak
Tasarım ve görsellere uyumluluğunu sağlamak
Hedef kitlenizin arama yapacağı kelimeleri özenle metinlere eklemek.

Gaziantep Web Yazılım Mükemmel Web Tasarım Aşamaları

Analiz
Hedef kitlenizin doğru olarak saptanması
Web sitenizin hedef kitleniz açısından kullanım amacı
Web sitenizin ulaşmasını istediğiniz hedeflerin ve kazanımların belirlenmesi

Teknik Planlama

Site haritasının kullanıcı dostu olarak planlaması
Hedef kitlenin ve sitenin amacı doğrultusunda web sitesinin yerleşiminin belirlenmesi
Web sitesi için en güncel ve en uygun teknolojik altyapının belirlenip kullanıma hazırlanması

Tasarım - Kodlama

En son teknoloji kodlama çalışmaları
Yaratıcı ve size özgün görsel dizayn ile kusursuz müşteri deneyimi
Kullanıcılarınıza ve arama motorlarına uygun ve uyumlu altyapı
SEO ve SEM için eşsiz ve hedef kitlenizin marka ihtiyacına yönelik içerik temini (Op.)

E-Ticaret

Artık ticaret fiziki ortamlarda yapılamayacak kadar geniş ve vakit bir yerlere giderek alış veriş yapmak için çok kısıtlı. En son ne zaman saatlerinizi harcayıp alışveriş yaptınız? Peki en son ne zaman bir tıklamayla online alışveriş yaptınız? Eminiz verdiğiniz cevap tıpkı müşterilerinizinki gibi online alışverişten yani E-Ticaretten yana olacaktır. Tüketiciler ürünlere ulaşmak için zaman kaybetmeden, kullanıcı dostu bir tasarıma ve işlerine yarayacak içeriklere sahip E-Ticaret platformlarını tercih ediyor.

Peki hedef kitleniz E-Ticareti tercih edip para harcarken siz neredesiniz?

Bizler E Ticaret Platformu anlamında sizlere en yüksek verimi alabileceğiniz çözümler üretmek için buradayız.

Avantajlarımızdan bazıları;
Hedef kitlenizin her saat erişim sağlayabilmesi
Müşterilerin erişimlerinde son hız
Geniş mal ve hizmet sergileyebilme potansiyeli
Hedef kitlenizin sorunsuz ve tercih edilir içeriğe ulaşabilme gücü
Uluslararası standartlarda alt yapı ve hizmet kalitesi
Umduğunuzdan da fazlasını tek bir sistemde topladık!

Size tek panel üzerinden tüm pazaryeri satışlarınızı ve işlemlerinizi yönetebilme imkanı sunuyoruz.

Müşteri Yönetimi
Ürün Yönetimi
Satış Yönetimi
Depo, Kargo ve Lojistik Yönetimi
Finans ve Maliyet Yönetimi
Çevrimiçi Satış Yönetimi

Sosyal Medya

Google‘ın Penguen algoritması ile SEO ve sosyal medya ayrılmaz bir ikili haline gelmiştir. Bilinen kaliteli backlink kaynakları tükendikçe bu sitelerin önemi daha da ön plana çıkmaktadır. İşte tamda burada Gaziantep Sosyal Medya Ajansı devreye girmektedir. Sizin adınıza bütün hesaplarınızı profesyonel bir şeklide yönetme işlemini biz gerçekleştiriyoruz.

Gaziantep Sosyal Medya Ajansı , sosyal medya algı yönetimi , kurumsal kimlik tanıtımı, marka bilinirliğini artırma, itibar yönetimi çalışmalarını profesyonel olarak yerine getiren bir kurumdur. Firmamızdan beklenilen firma, kişi, kurum hakkında internette yer alan algı seviyesine en iyi konuma getirebilmektir. Hakkınızda yer alan fikirleri bir kenara bırakıp, daha kaliteli içerikler ile markanıza kuvvet katıyoruz.

SEO (Arama motoru optimizasyonu ) Nedir?

Web sitenizin yüksek hacimli aramaların yapıldığı Google, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında hedef kitlenizin arama yaptığı zaman ilk sıralarda çıkması demektir. Bunu başarmak için bizler Web Tasarım ekibi olarak ihtiyacınız olan zarif tasarımı, uygun içeriklerle oluşturulmuş yazılı materyalleri ve son teknolojiyi kullanan programlama dillerini bir araya getiriyoruz. Bunu bir çok defa profesyonel olarak yaptık ve size de bu hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.

SEO mu? Nasıl?

Web siteniz bir arama motorunda arama yapılırken yüksek sıralamalarda görüntülenmesi amacını taşıyan bir dizi strateji üretiyoruz. Ama burada belirtmekte fayda var ki; hiç kimse size bir arama motorunda en üst sıralamada olmayı garantileyemez. Bizler sizlere web sitenizin olabildiğince etkin olması konusunda yardımcı olacağız.

Bu konudaki bazı stratejilerimiz;

Sitenizin arama motorlarıyla konuşmasını sağlamak
En çok aranan ve rekabet oluşturulan kelimeleri belirlemek
İçeriklerinizi bu araştırmalarımıza uygun olarak hazırlamak

ve dahası...

Amacımız özenle seçilmiş anahtar kelimeleri kullanarak sitenizin arama motorlarındaki aktivitesini en üst düzeye taşımak ve görünürlüğünüzü arttırmak. Bizler Web Tasarım ekibi olarak arama motorlarının nasıl düşündüğünü biliyoruz.

SEM (Pazarlama İçin Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Dijital dünyada web sitesi üzerinden doğru hedef kitleye ulaşmak ve markanızın pazarlama faaliyetlerini arttırmak ister misiniz? Araştırmalar internette arama yapanların %92’sinin günde bir kez arama yaptığını gösteriyor. Yapılan aralamalarda konu ilk sayfada ya da açılır pencerelerde bulunamazsa arama başarısız sayılıyor ve aramadan vazgeçiliyor. Bu noktada Web Tasarım ekibi olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için stratejik tavsiyelerde bulunuyor ve bu tavsiyelerin hayata geçme aşamasında sizlere destek veriyoruz. SEO ve SEM çalışmaları bir birine benzese de farklılıklar gösteriyor. Web sitesi yapımı tamamlandıktan sonra SEO çalışmalarını bitiren takımımız site trafiğini ve kullanıcıların sizin web sitenizi tercih etmelerini sağlamak için sizlerle istenildiğinde beraber çalışır ve gerek içerikler, gerek video ve görsellerle ilgili marka temelinde stratejik tavsiyeler ile danışmanlık yapar. İşinden en yüksek verimi elde etmek ve web sayfasını hedef kullanıcılar için çekici hale getirmek isteyenlerin SEM hizmetimizden faydalanabilir.

Mobil Uygulama
Web Tasarım ekibi olarak siz mükemmeli arayanlara, mobil uygulama hizmetleri de veriyoruz.
Hedef kitlenizle uyumlu mükemmel bir Web sitesi hazırladıktan sonra isterseniz; Web sitenizin dijital dünyadaki görünen yüzünü, sayfalarını, içeriklerini, resimlerini sizin için Mobil Uygulama haline getiriyoruz.

Aplikasyonlar geliştirirken;
İnteraktif ve kullanıcı dostu,
Zengin içerikli,
Çözüm odaklı,
Son teknoloji yazılımları kullanan,
Marka stratejisinin parçası olan,
Geliştirilebilir,
Kolay güncellenen,
Özellikler taşımasına azami özen gösteriyoruz.

Cuma Bozkurt

Firmanızı Anlayan Birilerine İhtiyacınız Varsa Doğru Yerdesiniz!

Cuma BOZKURT | 05438040515 | cuma@diyezmedia.com

&

Doğan TANKİŞİ | 05336664949 | dogan@diyezmedia.com 

2008 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerle hizmetinizdeyiz. GaziantepSEO.com bir Diyez Media iştirakidir. Love ❤ Google.

Bir Ajanstan Daha Fazlasıyız:

Son Eklenen Yazılar

Gaziantep SEO HizmetiSEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır? SEO Neden Yapılır?Gaziantep SEO RehberiGaziantep Web Tasarım, Gaziantep Kurumsal Web SiteGaziantep Web Site Tasarım Hizmeti Hakkında Soru ve Cevaplar, En İyi Gaziantep Web Site Tasarım FirmasıGaziantep Web Site Tasarım ve SEO AjansıWeb Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | OtomasyonMobil Uyumlu Web SiteGaziantep İçin Sınırsız Hizmet!Mobil Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | UygulamaReklam & Baskı, Gaziantep Dijital Escort DanışmanGaziantep Sosyal Medya DanışmanlığıFotoğraf ÇekimiKurumsal Danışmanlık, Gaziantep SEO Escort Bayan DanışmanÖzel Logo ÇalışmasıE-TicaretGaziantep 360° Sanal Tur ÇekimiGaziantep DroneHosting ve DomainTanıtım FilmleriKurumsal Kimlik Ve Logo Tasarımı Yapan FirmalarGoogle'da İlk Sayfada Çıkmak mı İstiyorsunuz?E-Ticaret, Web Tasarım ve SEO HizmetleriAntebim İçin Ajans HizmetleriAradığınız Web Yazılım Firması Tam Olarak Burada!Web Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | Medya AjansıGaziantep Organize Sanayi Tanıtım Filmi ÇekimiReklam Çekimi ve Tanıtım FilmiDrone ÇekimiKlip ve Belgesel ÇekimiGaziantep Kurgu Montaj HizmetiSEO Uyumlu Web TasarımGoogle Adwords Yani Yeni Adıyla Google Ads Reklam HizmetiGrafik Tasarım, Logo Tasarım ve Sosyal Medya Tasarım HizmetiGaziantep Renkli Bir Dijital Hizmet AjansıGoogle Haritalara Kayıt - Harita Navigasyon KaydıMarketing PazarlamaPromosyon tasarımı nasıl olmalıdır?Katalog Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?Arayüz Tasarımı (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX)