Grafik Tasarım, Logo Tasarım ve Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım; bir iletiyi görsel veya yazı yolu ile, belirlenen hedef kitleye ulaştırmak amacı ile yapılan görülebilir herhangi bir düzlemde, iki boyutlu ya da üç boyutlu olarak yapılan logo, afiş, billboard, kitap, dergi, animasyon, film tasarımı, ambalaj gibi yaratıcılık gerektiren tasarımları oluşturan eğitin dalına grafik tasarım denir.

Grafik Tasarım Geçmişten bu güne duvarlarda, kitaplarda, dergilerde, afişlerde, logolarda yazılı ya da görsel açıdan dikkatimizi çeken tasarımların esasında bir mesleğe ait olduğunu biliyor muydunuz? Severek yapılan her meslek gibi grafik tasarım mesleği de size her işinizde yenilikler katıyor hem de para kazandırıyor.

Peki bu "grafik tasarım" nedir?
Grafik tasarım nereden doğdu?
Bir grafik tasarım elemanı ne iş yapar?
Grafik tasarımcının nitelikleri nelerdir?

GELİN BUNLARI HEP BERABER KEŞİF EDELİM:

Grafik tasarım: Bir iletiyi görsel veya yazı yolu ile, belirlenen hedef kitleye ulaştırmak amacı ile yapılan görülebilir herhangi bir düzlemde, iki boyutlu ya da üç boyutlu olarak yapılan logo, afiş, billboard, kitap, dergi, animasyon, film tasarımı, ambalaj gibi yaratıcılık gerektiren tasarımları oluşturan eğitin dalına grafik tasarım denir.

Grafik tasarımın kendi içerisinde hizalama, denge (asimetrik ya da simetrik), karşıtlık, vurgulama, hareket, oran, yakınlık, tekrarlama ve birlik gibi başlıca sanatsal ölçütleri bulunur. Bir grafik tasarım oluşturulurken bu grafik tasarım ögelerine dikkat edilerek oluşturulmalıdır. Gaziantep Logo Tasarım Firmanızı ve kurumsal kimliğinizi insanların aklında yer edecek şekilde tasarlarsanız, daha etkileyici ve etkin bir logoya sahip olursunuz. Böylelikle firmanız insanların akıllarında daha iyi yer edeceği için firmanızın prestiji artmaya başlar. Kurumsal olarak başarılar ile dolu bir hayata sahip olan firmanızın logo tasarımı başarılı değil ise bu başarılarınız logo tasarımlarınız sebebiyle sürekli olarak gölgede kalabilir.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın

İmajınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz logo tasarım fiyatları çalışmaları sayesinde insanların akıllarında uzun yıllar boyunca yer edebilirsiniz. Logonuzun firmanızın bir yansıması ve dış görünüşüne ait ilk izlenimleri bırakacak etkileyici bir çalışma olması gerektiğini unutmayın. Logo tasarımları, ürün ve hizmetleriniz hakkında insanlara kısa ve net bilgiler aktarır. Müşterileriniz ve işiniz arasında büyük bir bağ oluşmasını sağlarken, daha kolay bir biçimde akılda kalmanızı sağlar. Sizlerin kurumsal kimliğini yansıtabilecek en ideal logo tasarımını yaratarak başarılarınıza yeni başarılar eklemeyi hedefliyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi bir şekilde ele aldıktan sonra detaylı olarak analiz çalışmalarınızı yapıyor ve logo tasarım aşamasına geçiyoruz. Her firmanın kendi yapısını özetleyen iyi ve kaliteli bir logoya ihtiyacı olduğunun farkındayız. Bizler bunun için sizlere hizmet veriyoruz. Sade, kolay, anlaşılır ve firmanızın iletmek istediği mesajı doğrudan iletebilecek güce sahip logo tasarımları yaparak insanların akıllarında kalıcı bir imaj yaratmanızı sağlıyoruz. Logo tasarımı, kurumsal kimliğinizin başladığı ilk basamaktır. Logolar yapıları bakımından sizi en iyi şekilde anlatabilmelidir. Günümüzde birçok başarılı logo çalışmasıyla markalaşmış ve logoyu gördüğümüz anda işte şu firma diyebileceğimiz işler mevcuttur. Logo tasarımı, kesinlikle basit ve geçiştirilecek bir iş değildir. Logonuz renk uygunluğu, yazı karakteri, simge kullanımı, font büyüklüğüyle ve font stiliyle bile işinize, size son derece uyumlu olmalıdır. Özgün ve işinizi beyinlere ışınlayacak kadar etkili olmak zorundadır. İnsan beyni bilindiği üzere detaylı okumasa bile gördüğü her şeyi belleğe kaydedebilme özelliğine sahiptir ve logonuzu bu ciddiyette, hassaslıkta oluşturduğunuz zaman hatırlanmamanız imkansızdır. Başarılı logolar sizi zirveye taşıyabilecek kabiliyete sahip donelerdir. Alt kısımda firmamızın oluşturduğu logo çalışmalarından örnekleri görüntüleyebilirsiniz. Gaziantep Logo tasarımı alanında birçok kurumsal müşteriye başarılı logo tasarımları sağlamanın mutluluğu ve gurur içerisindeyiz.

Gaziantep Sosyal Medya

Firmanızın sosyal medyadaki yüzünü uzman ekip üyelerimize bırakın. Sizin için en iyi sosyal medya stratejisini belirleyerek sosyal medya yönetimini gerçekleştirebiliriz. Sosyal medya yönetimi, bireysel ya da kurumsal sosyal medya hesapların en verimli şekilde kullanılması, büyümesi ve hedef kitleye ulaşılması maksadıyla gerçekleştirilen çalışmalardır. Günümüzde sosyal medyanın gücü tartışılamaz. Sosyal medya platformları sayesinde inanılmaz büyüklükte bir pazarlama ağı oluştu. Bu ağdan istifade etmek isteyenler ise çok geç kalmadan bir sosyal medya ajansı ile çalışmalara başlıyor. Bizlerde burada sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Kişilerin ya da kurumların sosyal medya hesaplarını en iyi şekilde yönetmek, planlamak, stratejiler geliştirmek ve kriz anlarından gerekli müdahalelerde bulunarak bu büyük havuzdan paylarını almalarında yardımcı oluyoruz.

Planlama: Sosyal medya alanında ki varlığınız ve bu varlığınızı iyileştirmeye yönelik alanında uzman ekibimiz ile analizler ve raporlamalar oluşturuyor ve bu raporlar sayesinde sizin için en iyi stratejiyi belirliyoruz. Belirlediğimiz stratejiler sayesinde sosyal mecralarda etkili bir şekilde rol almanıza olanak tanıdığımız gibi, bu alanlardan gelen trafik potansiyelini ve ziyaretçilerinizi artırmaya yönelik üstün çalışmalara imza atıyoruz.

Sosyal medyada içerik paylaşımlarınızın kalitesi ve niteliği oldukça önemlidir. Yeterli niteliğine ve kaliteye sahip içerikleriniz daha fazla ziyaretçi tarafından ilgi görecek ve bu sayede trafik alma oranınız artacaktır. Bu sebeple sizler için en çok ilgi görebilecek içerikleri analiz ediyor ve bu yönde çalışmalar yaparak sosyal mecralardan gelen trafiğinizi artırmaya özen gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Sosyal medya sayfalarınızı sizler için kurup, paylaşımlarınızı tasarlıyoruz. Paylaşımlarınızı belirli zaman dilimlerine yayarak markanızı ve ürünlerinizin göz önünde olmasını sağlıyoruz. Ürününüz ve markanızı doğru müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızda ki gönderiler üzerinde gerçekleştirilen eylem sayısını takip ediyoruz. Duyuru ve kampanyalarınızın doğru hedef kitlesine ulaştığından emin oluyoruz. Yüksek hedefleriniz ve stratejileriniz varsa bu konu hakkında mutlaka destek almalısınız. Sosyal medya çok büyük bir ağa sahip. Bu ağ içerisinde farklı farklı sektörler yer alıyor. Her sektöre özgü farklı çalışmalarımız sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Kendi hesabını profesyonel bir şekilde büyütmek hatta bir marka oluşturmak için bu desteği almalısınız. Bireysel olarak hesabınız üzerinden yapacağınız yanlış bir işlemden dolayı geri dönüşü çok zor sonuçlar doğurabilirsiniz. 

Günümüzde sosyal medya hesabı olmayan kişi sayısı neredeyse yok denilecek kadar azdır. Bu sebepten ötürü sosyal medyanın gücü de buna paralel olarak her geçen gün artıyor. En çok merak edilen konulardan biri ise sosyal medya hesaplarının nasıl yönetildiği sorusu. Sosyal medya hesaplarınızı bireysel olarak da yönetebilirsiniz elbette. Ancak bir marka olmak istiyorsanız bireysel olarak yapacağınız çalışmalarla bu süreci sadece uzatırsınız. Bunun yanında tüm bu çalışmalarınızın sonucunda olduğunuz yerde de sayabilirsiniz. Böyle riskli işlemler yapmak yerine işinin ehli, profesyonel bir şekilde sosyal medya hizmetleri veren ajanslarla çalışmanız çok daha verimli olacaktır. Yıllardır artan sosyal medya yönetimi ihtiyacını en iyi bir şekilde karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini en ince ayrıntısına kadar yerine getirmek için çabalıyoruz. Sizlerde sosyal medya hesaplarınızın yönetimini bizlere bırakarak çok daha hızlı ve etkili bir çalışmayla kısa süre içerisinde sizi markalaştırıyoruz. Sosyal medya yönetimi nasıl yapılır sorusunun cevabına gelecek olursak, bunun için farklı metotlar kullanılır. Örnek vermek gerekirse, e-ticaret sektöründeyseniz ve satışlarınızı sosyal medya hesaplarıyla arttırmak istiyorsanız, müşteri profilinizi de o yönde oluşturma çalışmalarında bulunuyoruz. Müşteri profilini oluşturmanın da yanında aynı zamanda içerik yönetimi konusunda da gerekli çalışmaları yapıyoruz. İçerik yönetimi de oldukça önemli bir konudur asla aksatılmamalıdır. Yaptığımız çalışmalardan bir diğeri ise sosyal medya reklamcılığı. Pek çok sosyal medya platformlarının reklam ağları bulunuyor. Bu platformların reklam servisinden en iyi verimi sağlamak içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. E-ticaret sektöründeyseniz, ürünlerinizi en iyi şekilde hazırlayıp reklamını veriyoruz. Bu sayede çok olumlu geri dönüşlerle ürün satışınızı ciddi ölçüde arttırıyorsunuz. Sosyal medyanın reklam gücünden yararlanmadan sosyal medya yönetimi olmaz. En önemli konuların başında geliyor. Bu yüzden mevcut bütçenizin önemli bir kısmını reklam harcamalarına aktarmalısınız. Sosyal medya yönetimi hususunda yapılacak bir diğer çalışma da rakip analizidir. Rakiplerinizin tüm işlemleri, kullanıcıları gibi birçok detay analiz edilir ve bu doğrultuda çalışmalar başlatılır. Bir sosyal medya hesabının doğru bir şekilde büyütülmesi için rakip analizi olmazsa olmazdır. Aynı zamanda doğru kullanıcıya ulaşmak içinde rakip analizi çok önemlidir.

Bireysel olduğu gibi kurumsal sosyal medya yönetimi hizmetini de satın alabilirsiniz. Sosyal medya hizmeti almadan önce nasıl bir hesap/sayfa oluşturacağınıza karar vermelisiniz. Bunun dışında sosyal medyadaki amacınızı belirlemelisiniz. Örneğin, bir ürün satışı mı yapacaksınız yoksa kurumsal bir hesabı mı yöneteceksiniz. Bu ayrımı da belirledikten sonra en iyi sosyal medya ajansı olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde sosyal medya hesaplarınızı en iyi şekilde yönetiyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sosyal medya ajansı Gaziantep Avorgas bünyesinde faaliyet göstererek, tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu olumlu geri dönüşler sayesinde işimize daha fazla yoğunlaşıyoruz ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırıyoruz. Sizlerde Sosyal medya Gaziantep Avorgas hizmetimizden faydalanarak hesabınızın profesyonel eller tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Deneyimli sosyal medya uzmanı ekibimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan en iyi verimi alabileceksiniz. Bu büyük pazarlama ağı içerisinde sizde yerinizi alın ve ürünlerinizi doğru kişilere az maliyetle pazarlayın. Gaziantep Avorgas sosyal medya ekibimiz alanlarında uzman ve tüm taleplerinizi yerine getirebilecek bilgi ve donanıma sahiptirler. Bu yüzden sosyal medya hesaplarınızın yönetimini gönül rahatlığıyla bizlere verebilir ve olumlu geri dönüşlerin tadını çıkarabilirsiniz. Bilindiği üzere tüm sosyal medya platformları pazarlamaya açıktır. Ancak bu pazarlama stratejisini doğru kullanmadığınız takdirde tüm zamanınız, emekleriniz ve paranız çöpe gidecek. Bu riskleri almamak ve doğru sosyal medya kullanımını sağlamak için bizimle iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetin fiyatı ise tamamen sizin ne istediğinize ve ne kadarlık bir büyüme olacağına bağlıdır. Sosyal medya hesabınızın pozisyonuna göre de fiyatlandırma da farklılıklar görülebilir.

Cuma Bozkurt