Logo
Logo
Google Haritalara Kayıt - Harita Navigasyon Kaydı
Google Haritalara Kayıt Nedir ve Nasıl Yapılır?

Markanızın konumunu Google Haritalar’a kaydederek Google’da yer almasını ve daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonların kullanımının artmasıyla Google Haritalar’ın önemi de son derece artış göstermiştir. Artık neredeyse her Google aramalarımızda karşımıza harita sayfası çıkmaktadır. Bu haritalar yardımıyla müşterilerinizin firmanıza konum olarak daha kolay ve çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Google Haritalar sadece konumuzu göstermekle kalmaz, telefon numaralarınızı, site adreslerinizi, e-mail adreslerinizi ve çalışma saatlerinizi de müşterileriniz/ziyaretçilerinizle paylaşır. Google haritanız üzerinde her zaman düzenlemeler yapabilirsiniz. Konumsal bir değişiklik yapmadığınız takdirde tekrardan doğrulama yapmanıza gerek de yoktur.

Google Haritalara Kayıt

Google aramalarında yüzbinlerce site arasından ilk sıralara yerleşmek için Google Haritalar’a kayıt işleminizi mutlaka yaptırmalısınız. Müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin firmanıza daha kolay ulaşabilmesi için Google Haritalar’ı kullanmalısınız. Google Haritalar’a kaydınızı tamamladıktan hemen sonra artık kullanıcılarınız akıllı telefonlarındaki Google Haritalar uygulamasından firmanızı aratarak kolayca bulabilirler. Google Haritaları kullanmanız sayesinde firmanızın Google gözündeki değeri artar ve size SEO’da daha fazla olanaklar sağlar.

Google Harita Kaydı İle Nerelerde Çıkarım?

Sektörel Google aramalarında
Google Haritalar (Adres) aramalarında
Navigasyon cihazlarında

Google Haritalara Kayıt İşletme Profili ile Neler Yapılır?

Google Arama ve Haritalar’da nasıl göründüğünü yönetebilirsiniz.
Google Haritanızı sürekli güncelleyerek yeni müşteriler kazanın
Google Harita sayesinde Müşteriler size farklı yollardan ulaşabilsin
Yapılan yorumları yanıtlayarak müşterilerin güvenini kazanın
Müşterilerinizi işletmenizdeki yeniliklerden haberdar edin
Müşterilerle bağlantı kurun, sonuç elde edin
Takipçilerinizi tanıyın
Müşterilerinizi neyin memnun ettiğini keşfedin
Kaç kişinin Google’da sizinle etkileşim kurduğunu görün

Çalışma saatleriniz, ürünleriniz veya menünüzde bir değişiklik mi oldu? Güncel olmayan bir işletme profili müşteriler için yeterli değildir. Google Benim İşletmem ile müşterilerinizi işletmenizdeki yenilikler hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Harita Kayıt

Tamamıyla alanında uzman Gaziantep Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı Hizmetinizdedir. Google haritalara kayıt hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.