Dönüşüm İşlemini Seçmeniz Yeterli, Gerisini Biz Hallederiz ;)

1.

Google ve diğer arama motorlarında bulunabilir olmak sizin de hakkınız. Üstelik SEO çalışması için bizi tercih eden firmalarımıza rakip analizi raporumuz hediye.

2.

Hayalini kurduğunuz web sitesini tamamen özgün bir biçimde tasarlıyoruz. Tasarlanan web sitesinin sizden onayını aldıktan sonra en modern yazılım dili ile kodluyoruz.


3.

Şu süreçte önemi daha da fazlalaşan E-ticaret siteleri için tamamen özgün ve sektöre özel çözümler sunuyoruz.

4.

Yeni nesil tasarım anlayışı ile mobil uygulamanıza kavuşmanızın zamanının geldiğini düşünüyorsanız size yardımcı olmak için hazırız.


5.

Google iş ortağı olarak Google ve sosyal medya reklamlarında harikalar meydana getiriyoruz. Bütçenizi en iyi şekilde harcıyoruz.

6.

Katalog, afiş, broşür, kartvizit vb. tüm basılı işlerinizde de yanınızdayız. Hızlı çözüm, yenilikçi tasarım ile kimseye benzemeyin.

7.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimlerine mi ihtiyacınız var? Sizi Gaziantep'in en büyüğü olan stüdyomuza bekliyoruz. Merak etmeyin dronumuz da var :)

8.

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIN, Tiktok ve Pinterest gibi birçok sosyal medya platformu için firmanın talebine göre görsel, video ve özel gün paylaşımı hizmeti veriyoruz. PDF formatında sunumlar ile paylaşımları sunuyor, düzenli raporlama yapıyoruz.


9.

Bu hizmetlerin dışında, kurumsal mail hizmeti, Google, Yandex hatiralar hizmeti gibi daha birçok dijital konuda hizmet veriyoruz.