Logo
Gaziantep SEO Rehberi

Gaziantep SEO Uzmanı – Garantili SEO

Gaziantep Google SEO ve Web Tasarım hizmetleri veren işinin uzmanı bir SEO ekibiyiz! Organik trafiğinizi ikiye katlamak için bizi arayın. Müşteri memnuniyetinin yüksek oluşu; "SEO Uzmanı" unvanının hakkını verdiğimizin ispatıdır. Garantili Google SEO hizmet süreçlerimiz, Web sitenizin arama sonuçlarında daha YÜKSEK sırada yer almasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Gaziantep Google SEO

Google arama algoritmaları, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak gelişmektedir. Gaziantep Google SEO uzmanlarımız en son arama trendlerini takip etmektedir. Trafiği artırma ve sayfa sıralamalarını iyileştirme konusunda deneyimliyiz. Bize güvenebilirsiniz.

SEO HİZMETLERİMİZ:

Yerel SEO

SERP’lere hakim olun ve daha fazla yerel iş yaratın! Organik görünürlüğünüzü artırmak için yerel sıralama faktörlerini kullanıyoruz!

WordPress SEO

WordPress, SEO söz konusu olduğunda en iyi içerik yönetim sistemlerinden biridir – ancak daha iyi yapabiliriz!

E-ticaret SEO

Reklam parası ödemeniz gerekmeyen tutarlı yüksek kaliteli trafiğe mi ihtiyacınız var? Öyle düşünmüştüm! SEO uzmanlarımız bunu sizin için yapacak!

YouTube SEO

YouTube, dünyanın ikinci büyük arama motorudur! SEO uzmanlarımız videonun gücünden yararlanmanıza yardımcı olabilir!

Teknik SEO

Arama motorlarının sitenizi taramasını ve büyümenizi engellemesini engelleyen yerinde sorunların üstesinden geleceğiz.

Uluslararası SEO

Küresel mi çalışıyorsunuz? Arama motorlarının hangi ülkeleri hedefleyeceğini kolayca belirleyebilmesi için sitenizi optimize edeceğiz.

Mobil SEO

Gaziantep SEO uzmanlarımız, organik trafiğinizi artırmak ve mobil UX’inizi geliştirmek için mobil sitenizi optimize edecek.

SEO Stratejisi

SEO stratejiniz çalışıyor mu? SEO uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza göre ısmarlama bir SEO stratejisi tasarlayacak ve uygulayacaktır!

Uygulama Optimizasyonu

Uygulama indirme sayınızı ve marka bilinirliğini artırmanıza, uygulama incelemeleri oluşturmanıza vb daha pek çok şeye yardımcı olacağız!

SEO Analizi

SEO Analytics, sonuç odaklı SEO kampanyalarının hayati bir bileşenidir. Uzmanlarımız neyin işe yaradığını görmek için SEO’nuzu analiz edecek.

SEO Denetimi

48 saat içinde sitenizde kapsamlı bir SEO denetimi yapacağız ve şirketinizin sitesi için özel Local SEO önerileri sunacağız.

Sayfa İçi SEO

Tüm Web sayfalarınız arama motorları için optimize edilmiş mi? Sıralamanızı yükseltmek ve görünürlüğünüzü artırmak için bir plan hazırlayacağız!

Gaziantep Google SEO uzmanı ekibimiz ve geniş hizmet ağımızla işinizi büyütelim!

Yerel bir işletme sahibi olarak, Google’da daha belirgin hale gelerek daha fazla yerel trafiği nasıl çekebileceğinizi merak edebilirsiniz. İşletmenizle ve / veya Web sitenizle örtüşen anahtar kelimeler ararken, kendinize şu soruyu sorabilirsiniz: “İşletmem Google ilk sayfada neden gözükmüyor?” Google üç ana sıralama sinyalini dikkate alır.

SEO = yakınlık + alaka düzeyi + belirginlik

Örneğin, bu Web sitesini % 65 ihtimalle ‘Gaziantep Google SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Unutmayın dünya genelinde milyonlarca insan, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır.

Google sıralama sinyallerini temel alan Gaziantep SEO çalışmalarımız ile Google arama durumunuzu iyileştirmek ve sonuçta mağazanıza, ofisinize veya Web sitenize daha fazla trafik kazandırmak istiyorsanız lütfen bizi aramaktan çekinmeyin! Siz de Gaziantep Google SEO uzmanı tarafından sunulan Gaziantep Garantili SEO hizmetlerimizden faydalanın. Gaziantep başta olmak üzere Türkiye geneline hizmet veren dijital bir ekibiz.

Gaziantep Google SEO stratejimiz

Hem sayfa içi, teknik SEO uygulaması hem de devam eden sayfa dışı bağlantı oluşturma konusunda uzmanlığa sahip, şeffaf ve sonuç odaklı Gaziantep Google aramaları için Garantili SEO hizmetleri sunuyoruz. Gaziantep Google SEO Uzmanı ekimiz işinizi büyütmeye yardımcı olmak için hazırlar. Gaziantep Google SEO fiyatları konusunda firmalara özel ödeme çözümleri sunuyoruz.

Araştırma

Temel iyileştirme fırsatları oluşturmak için kapsamlı SEO denetim araçlarını ve anahtar kelime araştırma araçlarını kullanıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizin çevrimiçi ortamda ne aradıklarını öğreniyoruz

Müşterilerinizin nasıl arama yaptığını keşfediyoruz

Sıralamayı hedeflemeniz gereken arama terimlerini öneririz

Rakiplerinizi gerçek arama motoru sonuç sayfalarında araştırıyoruz

Sitenizin arama için iyi optimize edilmiş olup olmadığını kontrol ediyoruz

Ayrıntılı Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması, bir anahtar kelime listesi oluşturmaktan ve daha sonra yüksek arama trafiğine sahip olanları seçmekten daha fazlasıdır. En son en iyi uygulama, arama amacına çok daha fazla önem vermemiz gerektiğini göstermektedir. Bu şu anlama gelir: Müşteriler belirli şeyleri aradıklarında ne görmeyi bekler? Anahtar kelimelerinizden bazıları Google eğilimlerinde görülebilecek kalıplar gösteriyor mu (arama terimi mevsimsel veya normal bir etkinliğe bağlı olabilir)? Google’ın BERT deneylerinin sesli aramasını ve insan tarzı aramalarını hedefleyebilecek arama sorguları var mı? Arama motoru görünürlüğünü artırmak istediğiniz her sayfa için alakalı anahtar kelime fikirlerinin bir listesini derleriz. Daha sonra, rakiplerin nasıl kullanıldıklarını görmek ve diğer fırsatları belirlemek için bu anahtar kelimelerin manzaralarını inceliyoruz.

Kapsamlı Teknik Saha Denetimleri

Teknik site denetimleri, sitenizin sağlığını anlamamıza ve iyileştirmeler için önerilerde bulunmamıza yardımcı olur.

Müşterileri çıkmaz sokaklara yönlendiren herhangi bir kopuk bağlantı veya sayfa olup olmadığını kontrol ediyoruz

Ayrıca, birden çok sayfada sıralamanızı etkileyebilecek yinelenen içerik olup olmadığını araştırıyoruz

Xml site haritasıyla ilgili herhangi bir sorun var mı ve Google arama konsoluna doğru şekilde yüklendi mi?

Son olarak, arama motorlarının sitenizi taramasının ne kadar kolay olduğunu öğrenmek için standart kontroller yapıyoruz

Siteyi teknik açıdan inceliyoruz ve size anlaşılır ve anlaşılması kolay bilgiler gönderiyoruz. Raporlarımız ayrıca, geliştiricilerinizin değişiklik yapmasına yardımcı olacak sorunların nasıl çözüleceğine ilişkin ayrıntıları da içerir.

Analiz

Arama motoru optimizasyonu analizi, araştırma bulgularımızı uygulamak için bize en etkili şekilde değerli bilgiler sağlar.

Arama Fırsatı Analizi

Sitenizin SEO’sunu güçlendirmek için üzerinde çalışabileceğimiz alanları belirlemek için arama fırsatı analizini kullanıyoruz. Daha sonra, herhangi bir zamanda ne üzerinde çalıştığımızı tam olarak bilmeniz için bu analiz etrafında bir strateji belgesi oluştururuz.

Özel Raporlar

Analiz sürecinin bir parçası olarak, hedeflerinize göre sizin için raporlar üretiriz. Bu, raporlarımızın yalnızca ihtiyacınız olan verileri içermesini sağlar ve sunduğumuz değeri en üst düzeye çıkarır.

Gaziantep Web Site Optimizasyonu

Araştırma ve analizden elde ettiğimiz bulgular, optimizasyon uygulamamızın temelini oluşturmaktadır.

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlama, SEO kampanyalarının büyük bir parçasıdır ve dijital SEO’nuza çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. İçerik, sitenize hedeflenmiş anahtar kelimeler eklemenin yanı sıra, ziyaretçilerle nasıl iletişim kurduğunuz ve onları dönüştürmeye nasıl teşvik ettiğinizdir. Yinelenen içerik sorunları gibi düzeltilebilecek hızlı kazançları tespit ederek SEO içeriğinizde size yardımcı olabiliriz. Ayrıca meta etiketler, anahtar kelime araştırması ve içerik boşluğu analizi ekleme gibi geleneksel SEO çabalarına yardımcı olabiliriz.

Link Oluşturma

Link oluşturma, SEO projelerimizin çoğunun site dışı temelini oluşturur. Diğer sitelerden bağlantı oluşturmak veya bu sitelerden bağlantı talep etmek Google’ın sitenizi taramasına ve sitenizin kalitesini belirtmeye yardımcı olur. Gaziantep SEO hizmeti sunan SEO ajansı olarak deneyimlerimiz, yüksek kalitede olması muhtemel backlink fırsatlarını kolayca belirlememize yardımcı olur.

Gaziantep Yerel SEO

Gaziantep Yerel SEO, ziyaretçileri ihtiyaçlarını en iyi karşılayan yerel tabanlı Web sitelerine yönlendirmek için kullanılır. İstediğiniz anahtar kelimeler için ulusal bir temelde rekabet yerine, yerel SEO teknikleri, Web sitenizi bölgenizde arama yapan insanların önüne koymanıza yardımcı olur. Arama motoru optimizasyonu hizmetimizin bir parçası olarak, SEO uzmanı ekibimiz tarafından Gaziantep Local SEO‘nuzu geliştirmek için yapılabilecek her türlü işlemi öneririz. Bu, Google My Business profilleri, sosyal medya profilleri, yerel anahtar kelime araştırması ve konuma dayalı şema işaretlemesi gibi özellikleri kontrol etmeyi içerir.

Sesli Arama

Mobil tarama ve sanal asistanların yükselişi arama şeklimizi değiştiriyor. Yalnızca anahtar kelimeler kullanarak arama yaptığımız yerde, artık çok daha “basit bir şekilde” arama yapıyoruz. Google’ın son BERT denemelerini ekleyin ve ses stili aramalarının burada kalması daha olası görünüyor. Web sitenizin bu trendin önünde kalmasına yardımcı olmak için her zaman sesli arama düşünerek SEO önerileri sunuyoruz. Web sitenizin organik arama performansını artırmaya nasıl yardımcı olabileceğimizi bilmek ister misiniz? Gaziantep SEO Uzmanı ekibimizle görüşmek için bugün bize ulaşın.

Gaziantep SEO

Gaziantep SEO sayfamıza hoş geldiniz! Şimdi doğru zamanda, doğru yerde ve yeni pazarlara açıldığınızı hayal edin. Empati, matematiksel analiz ve SEO adlı süper güçlerimizi kullanarak insanların sizin web sitenizi tamamen kendi iradeleriyle -yani, organik olarak- bulmalarını sağlayabiliriz. Bir üst seviye için hazırsanız hemen arayın!

Web site arama optimizasyonu – SEO

Web sitenize daha fazla trafik çekmenin çok daha az maliyetli yollarını sunuyoruz.

Doğru zamanda doğru yerde olarak yeni pazarlara açıldığınızı hayal edin. Empati, matematiksel analiz ve SEO adlı süper güçlerimizi kullanarak insanların sizin web sitenizi tamamen kendi iradeleriyle -yani, organik olarak- bulma ihtimallerini artırabiliriz. Kullanıcıların sizin işletmenizin sunduğu ürünlere, hizmetlere ve çözümlere yönelik arama yapabilecekleri anahtar kelimeleri ve ifadeleri saptamak için kullanıcı perspektifini kullanıyoruz. Ardından bu bilgi birikimini, stratejik olarak web sitesi içeriğiniz ile bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizin teknik uygunluğunu da kontrol ediyoruz. – Siteniz ne kadar hızlı yükleniyor? Açılış sayfanızın kayıt formları güvenli mi? Bu ölçümler, arama sıralamasında sizin sitenizin değerinizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Daha detaylı bilgi ya da hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız iletişime geçin!

Akıllı SEO stratejileri aracılığıyla daha yüksek sıralamalar elde etmek zaman ve test faaliyetleri gerektirir ancak aynı zamanda da görünürlük sağlamak ve arama sonuçlarında web sitenizin kapladığı alanın artırılması için en uygun maliyetli seçenektir.

Aramalarda daha fazla görünmek istiyor musunuz?

Bölgesel veya yerel işletmeniz için Gaziantep SEO hizmetleri mi arıyorsunuz ve potansiyel müşterileriniz tarafından arama motorlarında daha fazla görüntülenmek mi istiyorsunuz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece Google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını sağlıyoruz: Nasıl mı?

Bir kullanıcı bir endüstri / hizmet / ürün + konumu ararsa, arama motoru – Google, Bing, Yahoo veya hatta Facebook – aramanın yerel bir amacı olduğunu bilir. Ve tüm arama motorlarının istediği, kullanıcıya tam olarak aradıklarını vermektir. Bu nedenle, özellikle yerel SEO’yu uygulayan yerel bir işletme, rakiplerinden daha önce çıkacaktır.

Gaziantep SEO hizmetlerimizle işinizi nasıl büyütürüz?

WEB sitenizi müşterilerinizi hedefleyecek şekilde Google’da konumlandırıyoruz esasen bu dijital pazarlama konusunda oldukça bilinen bir yaklaşımdır. Yerel SEO ile sıralamanızı arttırmanın ve rakiplerinizden sıyrılmanızın tam zamanı! Bir SEO uzmanı ile çalışmak, potansiyel müşterileri çekerken markanızı büyütmenize yardımcı olabilir. Köylü’nün öcülüğünde freelance WEB tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel bir ekibiz. Başta Gaziantep olmak üzere tüm Türkiye’ye SEO, WEB Tasarım, UX Tasarım, Sosyal Medya içerik üretimi vb… tüm dijital pazarlama alanlarında hizmet sunuyoruz.

SEO hizmet süreçlerimiz

%100 Başarı ve Performans Garantili SEO hizmetlerimiz ile Arama motoru sıralamanızı ve site trafiğinizi artıralım. Teknik SEO ve metin yazarlığı konusundaki tecrübemiz oldukça rekabetçi olan dijital ortamda firmaların ihtiyaçlarını başarıyla karşılamamızı sağlar.

SEO hizmet süreçlerimiz sonuç odaklı ve müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır.

1- Rakip Analizleri

Bir kimsenin ürünlerinize veya hizmetlerinize ilişkin arama motoruna bir girdi girmesi durumunda sonuçlarda kaçıncı sırada yer alıyorsunuz? Rakiplerinize karşı bulunduğunuz konumu anlamak için arama sıralamasında müşterilerinizin kullanma ihtimali olan kelimelere ve ifadelere ilişkin kapsamlı bir araştırma yapıyoruz. Arama sonuçlarındaki sıranızı iyileştirmek için hangi adımların işe yarayacağını ve fırsatların nerede yer aldığını saptamak için uygun araçları kullanırız.

2- İçerik Stratejisi

Hedef kitlenizi anlamak ve iletişimde kalmak için -blog postlarından tanıtım belgelerine ve videolara kadar- önem arz eden yeni ve premium içerikleri uygulamaya koymak amacıyla boşlukları ve fırsatları tanımlamak için web sitenizin mevcut içeriğini kapsamlı bir şekilde analiz ederiz.

3- İç Görü & Raporlama

Sitenizin ziyaretçi verilerini anlamlandırır, çabalarımızın etkisini izlemek için aylık raporlar sunar, stratejimiz üzerinde ince ayarlamalar yapar ve doğru yolda olduğumuzu garantilemek için sizinle işbirliği yaparız.

SEO hakkında

Gaziantep SEO hizmetlerimizle ilgili hala sorularınız mı var? Endişeye gerek yok – müşterilerle yaptığımız görüşmelerde ve toplantılarımızda ortaya çıkan en sık konulara daha yakından bakın.

Gaziantep SEO hizmetlerimiz hakkında gelen sık sorular

SEO pazarlaması nedir?

SEO Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Bir web sitesinin arama motorlarının organik sonuçları içindeki web sitesinin sıralamasını ve görünürlüğünü artırmak için optimize edilmesini içerir. Bu, hem teknik hem de sayfadaki optimizasyonları içerir.

Taranabilir – Arama motorlarının siteyi gerçekten tarayabilmesi için sitenin kolayca erişilebilir olduğundan emin olun. Anahtar kelimeler – Sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri araştırın. Bu arama terimlerinin amacını karşılayabilecek içeriğiniz var mı?

İçerik – İçeriğinizi yalnızca müşterilerin arama sorgularını “yanıtlamak” için değil, aynı zamanda alakalı ve ilgi çekici hale getirmek için optimize edin. İçeriğinizi yeterince ilginç veya insanların paylaşmak istediği kadar benzersiz hale getirmeye çalışın ve organik olarak geri dönüşlere yardımcı olun.

Kullanılabilirlik – Sitenizin hızlı bir şekilde yüklendiğinden ve aynı zamanda iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olduğundan emin olun.

Başlıklar ve Açıklamalar – Arama motoru sonuç sayfasındaki tıklamaları teşvik etmek için başlıklarınızı ve açıklamalarınızı optimize edin.

Siteme blog makaleleri eklemek SEO’ya gerçekten yardımcı oluyor mu?

Sitenize ne kadar kaliteli, alakalı ve yüksek otorite içeriği eklerseniz o kadar iyidir. Blog makaleleri, müşterilerin işletmenizi gerçekten anladığınızı ve güven oluşturduğunuzu bilmelerine yardımcı olur. Ayrıca, alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbeklerinden daha geniş bir “ağ” oluşturarak Google’ın sitenizi daha iyi anlamasına yardımcı olurlar. Son olarak, blog yayınları sosyal kanallarda paylaşılabilir ve sitenize daha fazla trafik akışı sağlamaya yardımcı olabilir. En iyi ipucu… Sitenize blog yayınları ekliyorsanız, arama için optimize edilmelerine yardımcı olacak ilgili meta bilgileri ekleyin.

HTTPS SEO’yu etkiler mi?

HTTP’den HTTPS’ye geçmediyseniz, SEO için önceliklerinizde kesinlikle yüksek bir özellik olmalıdır. HTTPS üzerinden sunulan web siteleri, HTTP benzerlerinden daha güvenlidir ve genellikle biraz daha hızlı yüklenir. Ayrıca, Google ilk önce HTTPS sayfalarını dizine ekler ve web sitenize HTTPS aracılığıyla hizmet vermenin bir sıralama faktörü olduğunu onaylamıştır.

Mevcut SEO stratejim neden çalışmıyor?

SEO’yu kendiniz uygulamaya çalışsanız da, sizin için SEO yapmak için bir freelance – serbest çalışan veya ajans da tuttuysanız, bir SEO stratejisinin çalışmama nedenleri genellikle aynıdır. Genelde aşağıdaki gibi faktörlerin bir kombinasyonunu görürüz: WEB siteniz çok yavaş, web sayfalarınız iyi optimize edilmemiş, optimize ettiğiniz anahtar kelimeler bütçenizin dışında, bağlantı profiliniz yeterince büyük veya etkili değil veya çabalarınız gelişmeleri için gerekli kaynakları vermiyorlar. İstediğiniz sonuçları görmüyorsanız, çözüm genellikle çok basittir ve kapsamlı ve sağlam bir SEO stratejisiyle ele alınabilir.

Kendi SEO’mu kontrol edebilir miyim?

SEO’nuzun etkili olup olmadığını kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir dizi ücretsiz araç vardır ve hepsini düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Google Analytics, Search Console ve Pagespeed Insights, trafiği, site sorunlarını ve site hızını kontrol etmek için harika araçlardır, bu nedenle gerçekten güçlü bir genel bakış sunarlar.

SEO WEB Sayfası Analizörü eksik alt etiketleri, başlık yapıları, iç ve dış bağlantılar, meta başlık, meta açıklama ve daha fazlası için tek tek sayfaları kontrol etmek için harika bir araçtır. Yalnızca burada önerilen araçları kullanarak, sitenizin arama için ne kadar iyi optimize edildiğiyle ilgili çok hızlı bir fikir edinebilirsiniz.

Hazırlayacağınız içerikler beni Google’da birinci sayfaya götürecek mi?

Web içeriğinizi arama motorları göz önünde bulundurularak yazarken, hiç kimse içeriğinin sizi Google’da birinci sayfaya götüreceğini garanti edemez. Bunun nedeni, Google’ın sürekli algoritma güncellemeleri ve rakiplerinizin eylemlerinden kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, kesinlikle arama için son derece optimize edilmiş ve web sitesi ziyaretçilerini dönüşüm sağlamaya teşvik eden içerik üretebiliriz.

Gaziantep Local SEO

Gaziantep Local SEO Hizmetleri ve Gaziantep Local SEO Uygulamaları ile bırakın müşterileriniz sizi bulsun! Örneğin, siz bu WEB sayfasını Google’da ‘Gaziantep Yerel SEO’ veya ‘Gaziantep Local SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Bunu istemez miydiniz? Gaziantep SEO Ajansımız sizin için en iyi hizmeti sunacaktır.

Neden işletmeniz için Yerel SEO kullanılmalı?

Müşterilerinizin %86’sı yerel işletmeleri bulmak için arama motorlarını kullanıyor. Yerel aramaların %76’sı telefon çağrısı ile sonuçlanıyor. Yerel aramalar ise yerel satışlara yol açar.

Gaziantep SEO Hizmetleri ve Gaziantep Local SEO uygulamalarımız ile hedef kitleniz tarafından daha görünür olacaksınız. Bu önemli. Çünkü Google’ın birinci sayfasındaki en iyi 3 WEB sitesi aranan kelimedeki tüm trafiğin %61’ini alıyor. Rakiplerinizin internetten sadece Google aramalarında ne kadar iş aldıklarını hayal edebiliyor musunuz? Siteniz orada değilse, çevrimiçi pazarda rekabet etme ve bir sonraki seviyeye geçme şansınız kalmaz!

WEB siteniz bugün Google’ın tepesinde mi? Öyle olsaydı şu an bu sayfada olmazdınız zaten. Rakiplerinizi sürekli Google’ın en üst sıralarında görmekten bıktığınızı düşünüyoruz?

Sahanın dışında yedek kulübesinde beklerken kimse size pas atmayacaktır. Ve bunu bilmek yani tüm trafiğin ve potansiyel müşterilerin rakiplerinize gidiyor olması sizi hasta hissettiriyordur. İşte bu histen kurtulmak organik olarak Google’da ilk sıralarda yerinizi almak için bu hizmetimizi kullanmalısınız.

Gaziantep Local SEO uygulamalarımız nedir?

Milyonlarca müşteri, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır. Mobil kullanımın ve hareket halindeyken aramanın hızla artması, yerel optimizasyonu çeşitli işletmeler için önemli bir odak noktası haline getirmiştir.

Yerel SEO pazarlaması, konum tabanlı aramalardan trafik oluşturmak için bir WEB sitesini – ve tek tek sayfalarını – optimize etme işlemidir. Bunu diğer tüm illerdeki hatta ilçelerdeki müşterilerimizin bölgesel arama kriterlerini de hesaba katarak uyguluyoruz. Genel SEO, Local SEO, Yerel SEO, Bölgesel SEO, Mahalli SEO adına ne dersek diyelim hedefi müşterimiz belirler. Biz o hedefe sahip olmak istedikleri yeni müşterilere odaklanırız.

Peki Gaziantep Local SEO kullanarak işinizi nasıl büyütürüz?

WEB sitenizi müşterilerinizi hedefleyecek şekilde Google’da konumlandırıyoruz esasen bu dijital pazarlama konusunda oldukça bilinen bir yaklaşımdır. Yerel SEO ile sıralamanızı arttırmanın ve rakiplerinizden sıyrılmanızın tam zamanı! Bir SEO uzmanı ile çalışmak, potansiyel müşterileri çekerken markanızı büyütmenize yardımcı olacaktır. Gaziantep freelancer WEB tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel bir ekibiz. Olumlu farkındalık yaratan ve satışları artıran etkili iletişimde çığır açan entegre pazarlama stratejileri ile Dijital PR’ın her alanında size destek sağlıyoruz.

SEO hizmet süreçlerimiz

%100 Başarı ve Performans Garantili SEO hizmetlerimiz ile Arama motoru sıralamanızı ve site trafiğinizi artıralım. Teknik SEO ve metin yazarlığı konusundaki tecrübemiz oldukça rekabetçi olan dijital ortamda firmaların ihtiyaçlarını başarıyla karşılamamızı sağlar.

ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA – Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SAYFA OPTIMIZASYONU – Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için WEB sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemlerdir

LİNK İNŞAASI – SEO alanında bağlantı kurma, bir WEB sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

RAPORLAMA VE ANALİZİ – SEO incelememiz bir içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur

Arama Motorlarında daha fazla görünmek istiyor musunuz?

Bölgesel veya yerel işletmeniz için Gaziantep SEO hizmetleri mi arıyorsunuz ve potansiyel müşterileriniz tarafından arama motorlarında daha fazla görüntülenmek mi istiyorsunuz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece Google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını sağlıyoruz: Nasıl mı?

Bir kullanıcı bir endüstri / hizmet / ürün + konumu ararsa, arama motoru – Google, Bing, Yahoo veya hatta Facebook – aramanın yerel bir amacı olduğunu bilir. Ve tüm arama motorlarının istediği, kullanıcıya tam olarak aradıklarını vermektir. Bu nedenle, özellikle yerel SEO’yu uygulayan yerel bir işletme, rakiplerinden daha önce çıkacaktır.

Yerel SEO, Gaziantep merkezli işletmeler için neden önemli?

AdWeek tarafından yapılan araştırmalar, müşterilerin % 86’inden fazlasının çevrimiçi yerel bir arama ile satın alma yolculuğuna başladığını göstermiştir. Bu sonuç sadece e-ticaret ile kısıtlı değil müşterinizin fiziksel bir mağaza konumuna gelmesi ya da telefon ile irtibata geçmesini de kapsıyor.

İster çevrimiçi satış yapın, ister hizmet sunuyor olun, siteniz optimize edilmediyse, örneğin Google’da sizi araması muhtemel %81’lik bir müşteri potansiyelini kaçırıyorsunuzdur. Sadece bu da değil, “potansiyel” satışların %100’ü şimdi doğrudan faaliyet gösteren rakip firmalara gidiyor.

Ama hepsi bu kadar sanmayın dahası var

Google’daki aramaların %45’inden fazlası “Yerel”

Bireylerin %58’i günlük olarak yerel aramalar yapıyor

Tüketicilerin %89’u haftada en az bir kere akıllı telefonlarında yerel aramalar yapıyor

Yerel arama yapanların %72’si, bu arama ile 8 km mesafedeki işletmeleri ziyaret ediyor.

Bu yüzden artık işletme WEB sitenizi yerel arama için optimize edip etmeyeceğinize dair bir soru doğru değil. Doğru soru ne kadar zamanda başarabileceğimize dair olmalı. Gaziantep arama optimizasyonu konusunda biz sizinle bugün çalışmaya başlamak için hazırız.

Google’da ilk sıralarda çıkmak için ne yapabilirsin?

Şimdi doğru soruyu soruyorsun! Cevap basit Gaziantep merkezli işletmenizin SEO’su için bizi hemen arayın! Ama aşağıda gene de sizin için neden bizi seçmeniz gerektiğiyle ilgili açıklama yazdık.

Google, “en iyi” sayfaları belirlemek ve herhangi bir zamanda verilen herhangi bir arama cümlesi için bunları hangi sırayla göstermeleri gerektiğiyle ilgili 200’den fazla bir algoritma katmanına uygular. “Yerel” ile ilgili olduğu için, ayrıca bir GEO yakınlık algoritması da uygularlar. Buna ek olarak Google, her yıl yüzlerce “mico” algoritması ayarlaması ve birkaç temel algoritma güncellemesi de uygulamaktadır.

Ama endişelenme.

Tüm algoritma değişikliklerini yakından takip ediyoruz. Bu sayede Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye’de fark edilir olursunuz.

Deneyimli ve sonuçlara dayalı Gaziantep SEO Ajansı olarak kullandığımız temel ilke ve stratejilerimiz var. Sektörünüz her ne olursa olsun bölgesel ve yerel aramalarda sizi ilk sayfalara taşıyacak hatta ilk sıralara oturtacak hızlı bir dijital planlama yapabiliriz.

Bizim işimiz bu satışlarınızı artırmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmeniz için çözümler bulmak ve uygulamak. Bu bizim asıl amacımız. Aşağıda satışlarınızı artırırken neler yaptığımızı anlattık. Unutmayın odak noktamız sizsiniz ve sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Bu arada SEO’da garanti diye bir şey yoktur. Kimse ilk sıraları garanti edemez. Ama şunu garanti edebiliriz bizi kaçıncı sırada bulduysanız ki muhtemelen ilk sayfa ve %30 ihtimalle ilk 3’te kendimiz için gösterdiğimiz performansı müşterilerimiz içinde gösteriyoruz.

Local SEO Rehberi: Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

SEO ve Yerel SEO uygulamalarımız ile bırakın müşterileriniz sizi bulsun! Örneğin, siz bu WEB sayfasını Google’da ‘Yerel SEO’ veya ‘Local SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Bunu istemez miydiniz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece Google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını da sağlıyoruz.

SEO Hizmetlerimiz ve Yerel SEO Uygulamaları Nedir?

SEO Hizmetleri ve Yerel SEO uygulamalarımız ile hedef kitleniz tarafından daha görünür olacaksınız. Bu önemli. Çünkü Google’ın birinci sayfasındaki en iyi 3 WEB sitesi aranan kelimedeki tüm trafiğin %61’ini alıyor. Rakiplerinizin internetten sadece Google aramalarında ne kadar iş aldıklarını hayal edebiliyor musunuz? Siteniz orada değilse, çevrimiçi pazarda rekabet etme ve bir sonraki seviyeye geçme şansınız kalmaz!

WEB siteniz bugün Google’ın tepesinde mi? Öyle olsaydı şuan bu sayfada olmazdınız zaten. Rakiplerinizi sürekli Google’ın en üst sıralarında görmekten bıktığınızı düşünüyoruz? Sahanın dışında yedek kulübesinde beklerken kimse size pas atmayacaktır. Ve bunu bilmek yani tüm trafiğin ve potansiyel müşterilerin rakiplerinize gidiyor olması sizi hasta hissettiriyordur. İşte bu histen kurtulmak organik olarak Google’da ilk sıralarda yerinizi almak için bu hizmetimizi kullanmalısınız.

Yerel SEO Nedir?

Yerel SEO, işinizi online pazarlamak için etkili bir yoldur, çünkü mallarınızı ve hizmetlerinizi tam olarak onları ararken yerel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olur.

Milyonlarca müşteri, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır. Mobil kullanımın ve hareket halindeyken aramanın hızla artması, yerel optimizasyonu çeşitli işletmeler için önemli bir odak noktası haline getirmiştir.

Yerel SEO pazarlaması, konum tabanlı aramalardan trafik oluşturmak için bir WEB sitesini – ve tek tek sayfalarını – optimize etme işlemidir. Bunu diğer tüm illerdeki hatta ilçelerdeki müşterilerimizin bölgesel arama kriterlerini de hesaba katarak uyguluyoruz. Genel SEO, Local SEO, Yerel SEO, Bölgesel SEO, Mahalli SEO adına ne dersek diyelim hedefi müşterimiz belirler. Biz o hedefe sahip olmak istedikleri yeni müşterilere odaklanırız.

Adım Adım Yerel Arama Motoru Optimizasyonu

Yerel arama motoru optimizasyonu (SEO) herhangi bir işletmenin performansının anahtarıdır. Yerel SEO kullanmak, WEB siteniz, mağaza önünüz veya hizmet alanınız için yerel bir kitleyi hedeflemenizi kolaylaştırır.

Doğrudan kitlenin dışındaki konumlardan müşterileri ve müşterileri çekmek için bir ihtiyaç olsa da, güçlü bir yerel SEO varlığı oluşturmak dijital pazarlama stratejinizin önemli bir parçası olacaktır.

Bu blog yazısında, yerel sıralamanızı yükseltmenin ve trafiği yerel bir hedef kitlenin içindeki bir siteye yönlendirmenin yedi yoluna bakacağım.

1. Yerel Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması yapmak, ulaşmaya çalıştığınız anahtar kelimeler tarafından kullanılan en alakalı anahtar kelimeleri hedeflemenize yardımcı olur. Örneğin, avukatlar, avukatlar, avukatlar, hukuk firmaları ve hatta avukat firmalar olabilirler.

Avukatların ve avukatların aynı şey olup olmadığı önemli değil, sadece hedef kitlenizin onlara ne ifade ettiği önemlidir. Belirli bir alandaki müşteriler ‘avukatlar’ ararlarsa, WEB sitenizde avukat olarak adlandırmak, bu terimler için organik olarak görünmenize yardımcı olmaz.

Yer hedefleme de, optimize edilecek belirli alanları belirlemenize yardımcı olacağından, anahtar kelime araştırmalarına dahil edilmelidir. Hedef kitleniz belirli bir kasabada bir hizmet ararsa, tüm bir ilçeyi hedeflemek ve görmek mümkün değildir.

Örneğin, Londra merkezli bir emlakçı, aylık 5.400 arama hacmine sahip olan ‘Emlak acenteleri Londra’ arama terimini hedefleyebilir. Ancak, Londra’da ‘Islington emlak acenteleri’ veya ‘Putney emlak acenteleri’ gibi belirli aramalar daha düşük arama hacmine sahip olabilir, ancak kullanıcı hakkında çok daha fazla bilgi ve niyet gösterirler. Emlak acenteleri WEB sitesi bu aramalar için belirli bilgiler sağlamazsa, kullanıcıların başka bir yere bakması muhtemeldir.

Ayrıca, farklı hedefleme ayarları kullanılırken yere özgü aramalar aramak mantıklı olabilir. Ör. İşletmenizin İngiltere’deki kullanıcılar veya yalnızca Londra’daki kullanıcılar için “Romford emlak acenteleri” için arama hacimlerini bilmesi gerekiyor mu?

2. Yerel Açılış Sayfası

Bir açılış sayfasını yerel SEO için optimize etmek, aşağıdakileri kullanarak belirli bir yeri hedefleyen bir sayfa oluşturmak anlamına gelir:

Anahtar kelimeler

Görüntüler

Talimatlar

Yerleşik Google Haritalar

Optimize edilmiş meta veriler

Başlık etiketleri

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik

Sosyal medya bağlantıları

Harekete geçirici mesajlar

Ancak yerel bir açılış sayfası nedir? Örneğin, işletmenizin Essex’te faaliyet gösterdiğini ve ilçeye dağılmış çeşitli ofisleri olduğunu varsayalım. Bu ofislerin her biri müşteriyle karşı karşıyadır ve yerinde hizmet sunmaktadır, bu nedenle her ofisin sitede özel bir sayfası olacaktır.

Bunlar, yerel SEO açılış sayfalarınızdır, çünkü bu belirli ofisler hakkında belirli bilgilerin reklamını yapmaktan başka bir amaca hizmet etmezler. Yerel anahtar kelimeler, bölgesel bilgiler, haritalar, yol tarifleri, iletişim bilgileri ve çok daha fazlası için optimize edilebilirler.

3. Google My Business

Google My Business (GMB), organik trafiği WEB sitesine yönlendirmek isteyen herhangi bir yerel işletme için temel pazarlama aracıdır. İşletmelere, iletişim bilgileri, çalışma saatleri, fotoğraflar ve müşteri yorumları gibi belirli ayrıntılarla Google arama sonuçlarındaki varlıklarını yönetme gücü verir.

Google My Business girişinizi optimize etmek, yerel SEO stratejinizin temelini oluşturmalıdır. Arama motorları, kullanıcıların WEB üzerindeki yerlerini bilir, yani “yakınımdaki emlak acenteleri” gibi aramalar, potansiyel olarak aşırı kalabalık bir pazarda birbirleriyle rekabet eden şirketler için son derece değerli bir alan haline gelmiştir.

Neyse ki, bu aracı tam potansiyeline kadar kullanabilmemizin birkaç yolu var. Ancak, bazılarına ulaşmak diğerlerine göre daha zor olabileceğinden, hepsi basit bir yelken değildir.

Örneğin, müşteri incelemeleri büyük ölçüde bir şirketin sağladığı hizmet kalitesine bağlıdır, yani GMB profilinde kalan incelemeler büyük ölçüde işletme kontrolünün dışındadır. Öte yandan adres, Google My Business hesabını yöneten kişi tarafından kararlaştırılabilir ve bu nedenle doğru ve güncel olmalıdır.

Bununla birlikte, kullanıcı girdisini içeren herhangi bir şeyde olduğu gibi, insan hatası genellikle bir faktördür. Bu, açılış saatleri, telefon numaraları, URL’ler vb. Söz konusu olduğunda tutarlılıkların mevcut olduğundan emin olmamız gerektiği anlamına gelir. Google My Business profilinin nasıl oluşturulacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

4. NAP

Tutarlı bir NAP’ye (ad, adres ve telefon numarası) sahip olmak yerel SEO için hayati önem taşır. Bunun nedeni, girdiğiniz ayrıntılar internette başka bir yerde bulunanlarla eşleşmiyorsa, tümüyle optimize edilmiş bir Google My Business profili oluşturmak için tüm sıkı çalışmaların bir anlamı yoktur.

Aslında, Google bu tutarsızlıkları bir şeyin doğru olmadığını gösteren bir işaret olarak alabilir ve yerel arama sonuçlarında siteyi cezalandırabilir. Dahası, müşterilerinizin yanlış adreste bulunmasını veya eski bir telefon numarası aramasını istemezsiniz. Olumlu bir kullanıcı deneyimi, yüksek arama sonucu sıralaması elde etmek kadar önemlidir.

Tüm ördeklerinizi arka arkaya almak her zaman kolay bir iş değildir – başlamak için en iyi yer GMB profilinizden bağlanan yerel açılış sayfasıdır. Buradan, işletmenizin göründüğü her yerde keşfetmek için internete bakmanız gerekecek ve dizinler harika bir başlangıç noktası olacak.

Yine, NAP ile tutarsızlıklar kullanıcı hatasına düşebilir, ancak bazen sorunlar bundan biraz daha derine iner. Bunun nedeni Google’ın her şeyi taraması ve her şeyin Şirketler Evi ve The Royal Mail gibi veritabanlarını içermesidir.

Örneğin, GM Ltd’ye OM Ltd gibi ‘kullanıcı dostu’ bir şirket adı giriyorsunuz, ancak Companies House ve The Royal Mail’in Online Marketing Limited olarak listelenen şirketi var – bu bir NAP tutarsızlığı. Dahası, dizinler bu veritabanlarından bilgi alabilir ve sitelerinde yayınlayabilir. Dolayısıyla, işletmeniz hakkındaki bilgilerin İnternet genelinde tutarlı olması gerekir.

NAP için en iyi uygulama hangisidir? Mümkünse, Google’ın kralı olduğu için her şeyi GMB profilinizde bulunan bilgilerle eşleştirin! Bu, bir telefon numarasının yalnızca aynı numaralarla değil, aynı biçimde görüntülenmesini de içerir. Örneğin, 0845 450 2086 diğer alanlarda 084 5450 2086 olarak görüntülenmemelidir.

5. Yerel Link Oluşturma

Yerel bağlantı oluşturma, açılış sayfanıza, zengin snippet’lerden harita paketine kadar yerel arama sonuçlarında en iyi sıralamaları elde etmek için gereken ekstra desteği verecektir. En iyi uygulama, ticari işlemlerinizle aynı konumdaki alakalı, yetkili WEB sitelerinden bağlantılar elde etmektir. Bu en iyi uygulamaların dışında dolaşmak için hiçbir neden yoktur, çünkü bunu yapmak bir Google cezasına yol açabilir.

Doğal olarak, iyi ve kötü bir bağlantı arasındaki fark, söz konusu işletmeye bağlı olarak değişir, ancak tamamen kaçınılması gereken bazı siteler vardır. Bu sitelerden bağlantı elde etmek kolay olsa da, Google’ın Penguen algoritması şartlarını ihlal edebilir ve site cezalarına yol açabilir.

Yerel bağlantılar oluşturmaya çalışıyorsanız, çabalarınızı işletmenizin faaliyet gösterdiği sektörle doğrudan alakalı veya kullanıcıya değer katan sitelere odaklamak istersiniz. Siteler kullanıcı için değerli değilse, onlardan kaçınmak en iyisidir. Sonuçta, kanıtlar SEO’nun ‘önce kullanıcı’ hakkında giderek daha fazla hale geldiğini gösteriyor.

Son olarak, tüm yerel bağlantı kurma yerel açılış sayfası göz önünde bulundurularak yapılmalıdır, yani edinilen tüm bağlantılar trafiği sitenin ana sayfasına değil, yerel açılış sayfasına yönlendirmelidir. Oyunun amacı, yerel aramalarda iyi sıralamak istediğiniz sayfaya bağlantı suyu ve otorite sağlamaktır.

6. Yerel içerik oluşturma

Yerel SEO stratejinizin bir parçası olarak içerik oluşturmak söz konusu olduğunda, oluşturulan tüm içeriğin hedef kitleye bir yarar sağlaması çok önemlidir. İnternet üzerindeki tüm alakalı kitleleri hedefleyen içerik ana site için harikadır, ancak yerel içeriğin bundan daha fazla belirtilmesi gerekir.

Önceki bir yerel emlakçı örneğime geri dönersek, belirli şehirlerdeki kitleleri hedefleyen içerik, ‘Bristol’deki okul toplama alanlarına taşınmak’ gibi bir şeye benzeyebilir. Bu içerik, okullara gitmek için en iyi alanları göz önünde bulundurarak Bristol’e taşınmak isteyen herkese hitap edecek.

Uzun kuyruk anahtar kelimeleri içerik için idealdir, çünkü bunlar dönüşüm hunisinde daha aşağı olan kullanıcılardan daha fazladır ve genellikle daha yüksek sıralamaya sahip olmaları daha kolaydır.

Örneğin, ‘Dijital pazarlama küçük işletmeme nasıl yardımcı olacak?’ ‘Dijital pazarlama nedir?’ için arama yapanlara kıyasla daha iyi bir trafiğe yol açacaktır.

Dahası, ikinci soru, Google’ın arama sonuçlarında sağlayabileceği üst düzey bir yanıtla yanıtlanabilir. Bu, kullanıcının arama sonuçlarında bir WEB sitesini ziyaret etmesine gerek kalmadan sorusunun yanıtını bulabileceği anlamına gelir.

Ancak ilk soru, basit bir evet veya hayır cevabı değildir, yani kullanıcıların daha ayrıntılı bir cevap bulmak için yeni bir sayfayı tıklamaları daha olasıdır. Anahtar kelime araştırması, yerel, uzun kuyruk içerik fırsatlarını belirlemek için idealdir.

Google’ın, ilk sorguyla ilgili yanıtlar sağlayan ‘Kişiler de Sor’ özelliği, yerel içerik stratejinize dahil edilecek konuların belirlenmesine yardımcı olabilir.

7. Şema İşaretlemesi

Şema İşaretleme yerel SEO için ideal bir son dokunuş. İncelemeler, iletişim bilgileri ve daha fazlası gibi bilgileri ekleyerek zengin snippet’lerinizin kalitesini artırabilir.

Schema ile bir WEB yöneticisi, bir WEB sitesinin belirli sayfalarını, sayfanın amacını belirlemeye yardımcı olmak için ek bilgi parçalarıyla etiketleyebilir ve tarayıcı botlarının sayfada göreceklerine bir bağlam ekleyebilir. Örneğin, bir adres ‘adres’ olarak etiketlenebilir, bir ad ‘sayfa yazarı’ olarak etiketlenebilir ve bir etkinlik ‘etkinlik’ olarak etiketlenebilir…

Tüm bunların amacı, Google’ın sitenizi anlamasına yardımcı olmak ve bunun için bazı çalışmalar yapmaktır. Google botları WEB sitenizdeki belirli verileri arıyor ve Şema işaretlemesi, ona tam olarak nereye bakacağınızı ve verilerin tam olarak ne anlama geldiğini söyleme şansı veriyor. Sitenize yerel şema işaretlemesi uygulamanıza yardımcı olacak kullanışlı küçük bir kılavuz.

WordPress SEO

12 yıldan fazla bir süredir, daha yüksek sıralama, trafik ve satış sağlayan WordPress SEO hizmetlerine odaklanan SEO uzmanlarıyız.

WordPress SEO Hizmetleri ve WEB Sitesi Arama Motoru Pazarlaması

12 yıldan fazla bir süredir, daha yüksek sıralama, trafik ve satış sağlayan WordPress SEO hizmetlerine odaklanan SEO uzmanlarıyız. Dijital Pazarlama Uzmanı Semra Köylü’nün öncülüğünde SEO , WEB Tasarım, UX Tasarım, Grafik Tasarım hizmetleri veren dijital bir ekibiz. WordPress SEO ve WordPress web sitesi tasarım ekibimiz işinin uzmanıdır. Sonuç odaklı ve ölçülebilir işlere imza atıyoruz. Çalışma hayatımız boyunca WordPress’in tüm “içini ve dışını” öğrendik ve arama pazarlamacılığı ile işletmenizi büyütme hedeflerinize uygun bir plan geliştirebiliriz.

Eksiksiz bir SEO ve WordPress geliştirme ekibimiz var. Bu nedenle, sektör lideri bir WordPress SEO hizmetleri sunuyoruz.

WordPress SEO Hizmetleri

WordPress web sitenizi optimize etmek için kanıtlanmış SEO stratejilerimiz var. Neyin işe yaradığını biliyoruz ve sizin için aynısını yapacağız.

WordPress SEO Hakkında Sorularınız mı var? Sor!

SEO ihtiyaçlarınızı belirlemek zor olabilir. Arama pazarlamacılığı sorularını yanıtlayacağız, sadece bizimle iletişime geçin.

WordPress CMS Hakkında Daha Fazla Bilgi

WordPress, dünyadaki en popüler CMS platformudur. Wordpress, Drupal veya Joomla gibi tam bir PHP uzman bilgisi gerektirmez, ancak CMS’de özelleştirmeler yapmak için programlama bilgisine sahip olmak çok yararlıdır. Kullanabileceğiniz önceden geliştirilmiş birçok şablon vardır, ancak bu, özel bir temaya / tasarıma ihtiyacınız olup olmadığına ve web sitesi için hedeflerinizin ne olduğuna bağlıdır.

WordPress için birçok SEO eklentisi vardır ve bu eklentiler yardımcı olur, ancak tüm işi yapmaz. Arama pazarlaması sürecinde işinize rehberlik edebilecek bir SEO Uzmanı ile çalışmak, büyük anahtar kelimeler için sıralama yapmak istiyorsanız oldukça önemlidir. WordPress açık kaynak kodludur, yani kod gerektiği gibi değiştirilebilir ve özelleştirilebilir. WordPress kullanan en popüler web siteleri, temel web sitesi ve daha küçük içerik tabanlı web siteleridir.

Tipik WordPress SEO Zorlukları

WordPress ile, birçok platformda olduğu gibi, web sitesinin ön uç tasarımı ve kodu, SEO kampanyasının başarısı üzerinde büyük bir etki yaratabilir. WEB Geliştirmeyi anlayan bir WordPress SEO Uzmanı ile çalışmak, temanızın mümkün olduğunca arama motoru dostu olduğundan emin olmalarını sağlayacaktır. Yıllar geçtikçe, SEO çabalarına gerçekten zarar veren bazı oldukça kötü temalar gördük.

Doğru eklentileri seçmek zor olabilir. WEB sitenize bağlı olarak, sıralamak istediğiniz anahtar kelimelerin türü (içerik tabanlı veya e-ticaret / ürün tabanlı), farklı eklentiler anlamlı olabilir. Ayrıca, en iyi WordPress SEO eklentilerinin bile yapılandırılması gerektiğini unutmayın. Çoğu zaman insanlar bir eklenti kurar ve her şeyin çaresine baktığını düşünür. Gerçek şu ki, eklentiler genellikle size sadece doğru SEO için ip uçları sağlar, ancak yine de birilerinin bunu yapması gerekir.

WordPress içindeki breadcrumbs zor olabilir, özellikle de WordPress platformunu kullanarak bir e-Ticaret web sitesi geliştirmek istiyorsanız. Kırıntı sorununu SEO ekibiniz ve geliştiricilerinizle tartıştığınızdan emin olun. Breadcrumbs, Google’ın web sitenizi ve site mimarinizi anlamasına gerçekten yardımcı olabilir, bu nedenle eğer mümkünse onlara sahip olmak harikadır.

WordPress SEO kampanyası nasıl çalışır?

SEO Denetimi ve Analizi

Yerleşik bir WordPress web siteniz varsa, arama motorlarında sıralamanızı ve görünürlüğünüzü artırmak için hangi değişikliklerin, eklemelerin ve değişikliklerin yapılması gerektiğini belirlemek için eksiksiz bir denetim yapacağız. Uzun vadeli meyve görevlerini, mevcut anahtar kelime konumlarınıza ve en kısa sürede sizin için en büyük etkiyi yaratacağını düşündüğümüz şeylere göre belirleyeceğiz.

Özel bir SEO Stratejisi Geliştirin

Web sitesini analiz ettikten sonra, özel bir WordPress SEO stratejisi geliştireceğiz . Bu strateji hedeflerinize odaklanacak ve sektörünüze, rekabete ve mevcut konumunuza dayalı olacaktır. Hiçbir kampanya aynı değildir ve OuterBox’ta genel stratejiyi ihtiyaçlarınıza göre uyarlarız. Her bütçenin ihtiyacını karşılayan SEO paketleri sunuyoruz .

Aylık Teknik Güncellemeler ve Yerinde Optimizasyon

WordPress geliştiricilerinden oluşan eksiksiz bir şirket içi ekiple, sıralamanızı iyileştirecek teknik güncellemeleri kolayca yapabiliriz. Başlık etiketleri, başlık etiketleri ve ALT etiketleri gibi temel özelliklerin değiştirilmesinden öne çıkan sonuçlara odaklanmak için kodlama sayfasına kadar, ekibimiz her türlü geliştirme görevinin üstesinden gelebilir. Ayrıca, tam açılış sayfası geliştirmeye veya özel programlamaya ihtiyacınız varsa, bu hizmetleri şirket içinde sağlıyoruz. Biz site içi SEO uzmanlarıyız ve kodunuzu Google’ın okumasını kolaylaştıracağız.

Devam Eden İçerik Oluşturma

Düzenli olarak yeni içerik oluşturmak, devam eden bir WordPress SEO kampanyasının önemli bir sayfasıdır. İki gruba düşen içeriği oluşturacağız: sıralamak için oluşturulmuş açılış sayfaları olarak yeni içerik ve şu anda sıralama sayfalarını destekleyen yeni içerik. Arama motorlarında otorite olmak önemlidir ve iyi düşünülmüş, iyi geliştirilmiş bir içerik kampanyası otorite konumunuzu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki hizmetleri sunan uzman bir WordPress SEO ekibiyiz:

WordPress hız optimizasyonu

SEO eklentilerinin kurulumu

İçerik geliştirme stratejisi

Bağlantı profili analizi

Google Analytics yapılandırması

URL optimizasyonu

Ayrıntılı SEO raporları

Aylık inceleme ve strateji görüşmeleri

& daha fazlası

WordPress SEO Fiyatlandırması

Her işletme farklıdır ve SEO fiyatlandırması ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre belirlenir.

WordPress SEO hizmetimiz sonuçlar vermek için tasarlanmıştır .

Bir WordPress SEO kontrol listesini işaretleyip bir gün olarak adlandırmayacağız. Yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak ve sizin için yüksek performanslı bir site sunmak için yukarıda ve öteye gideceğiz . Kampanyalarımız benzersiz sitenize ve nişinize göre özelleştirilir . Bu kişiselleştirme, hizmetlerimizden ve Pearl Lemon ile kampanyanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar .

SEO

Google sıralamanızı yükseltmek için tam hizmet veren bir SEO ajansı olarak kaynaklarımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanacağız. Sadece SEO’nuzu geliştirmeyi amaçlamıyoruz, en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kullanılabilirlik

Ziyaretçilerinizin hangi cihazı kullanıyor olurlarsa olsunlar en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacağız. Kullanıcı deneyimi ne kadar iyi olursa siteniz o kadar iyi performans gösterir. Pearl Lemon kampanyasından sonra, kullanılabilirliğiniz birinci sınıf olacak.

Verim

Yavaş yüklenen bir web sitesi, organik arama sıralamanızı dolaylı olarak etkileyecek ve hemen çıkma oranınızı artıracaktır. Pearl Lemon, hedeflerinize ulaşmak için site hızınızı artıracaktır. WordPress sitenizin optimum seviyede performans göstermesini sağlayacağız.

Sosyal

Sosyal, dijital pazarlama stratejinizin önemli bir unsurudur. Pearl Lemon ile kampanyanız, sosyal varlığınızı geliştirmenize ve arama motorlarında daha kolay bulunabilmek için sitenize geri dönmenize yardımcı olabilir.

Güvenlik

Sitenizin güvenli olduğundan emin olacağız. Güvenli olmayan bir site veri kaybı veya kesinti yaşayabilir. Güvenli site, güvenli bir sitedir ve daha iyi güvenlik önlemleri sayesinde daha iyi performans kazanır. Pearl Lemon ile bir kampanya, güvenliğinizdeki potansiyel zayıf noktaları bulmanıza ve bu boşlukları kapatmanıza yardımcı olabilir.

içerik

Tüm sayfa içeriğinizin SEO, UX ve CRO için tamamen optimize edilmesini sağlayacak araçlara ve uzmanlığa sahibiz. Sonuçta, içerik gerçekten kraldır, bu nedenle site kopyanızın birinci sınıf olmasını istersiniz. Pearl Lemon ekibi, site içeriğinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olacaktır.

WordPress'in Yararları

Son tahminler, WordPress’in tüm internetin yaklaşık %30’unu kapsıyor. Bir zamanlar bir blog platformu olan WordPress, şimdi Beyaz Saray, Data.gov, TIME.com, Unicef, Mercedes-Benz, Kablolu, The New Yorker, TED, Spotify, The Walt gibi web’deki en büyük sitelerin bazılarının arkasında Disney Şirketi, Sonraki Web, Vogue, Gözlemci, Sony Music & TechCrunch.

Esnekliği ve ölçeklenebilirliği, basit broşür siteleri, e-ticaret teklifleri için büyük çok uluslu çok dilli siteler için mükemmel bir çözüm olabileceği anlamına gelir.

Geniş eklenti kütüphanesi sayesinde WordPress’i gereksinimlerinize uyacak şekilde genişletebilir veya ihtiyacınız olanı yapmak için özel eklentiler geliştirebilirsiniz.

WooCommerce (güvenlikte bir endüstri lideri olan Sucuri tarafından düzenli olarak denetlenir) tamamen açık kaynaklıdır, yani her şeyi ve her şeyi değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Tam kontrole sahip olduğunuz için sınırsız ürün ve kullanıcı ekleyebilir ve sınırsız sipariş alabilirsiniz.

Canlı sohbet eklentileri CMS agnostiktir, sadece bir sayfaya gömülmüş bir JS satırıdır; seçtiğiniz herhangi bir çözümü uygulayabiliriz.

WordPress multisite, size bir WordPress kurulumundan WEB siteleri ağı oluşturma olanağı verir. Eklentileri site ağında paylaşabilir, ancak kullanıcıları kısıtlama özelliğini koruyabilir ve gerekirse site haritasını değiştirebilirsiniz.

Teknik SEO Nedir? Nasıl Uygulanır?

Niçin teknik SEO uzmanıyla çalışmalısınız?

Arama sonuçlarında WEB sayfalarınız için yüksek bir sıralamaya ulaşmak, çoğu modern işletme için en önemli önceliklerden biridir, bu nedenle bu hedef çoğu SEO stratejisinin temelini oluşturur. Ancak, eğer deneyimli değilseniz bir mayın tarlası olabilecek SEO’nun bir alanı vardır: Teknik SEO.

Teknik SEO, sayfa SEO’nuzdaki mevcut çalışmanızı desteklemek için gereken tüm “sahne arkası” optimizasyonlarını ifade eder ve genellikle beş alanı kapsar:

Taranabilirliğini

Site performansı

Dahili bağlantı

HTTPS

Uluslararası SEO

Taranabilirlik nedir?

Taranabilirlik, arama motorlarının sitenizdeki sayfalara erişmesinin ve bunları taramasının ne kadar kolay olduğunu ifade eder. Sitenizde çok fazla taranabilirlik sorunu varsa, WEB tarayıcıları tüm içeriğinize kolayca erişemez ve WEB siteniz arama sıralamasını kaybedebilir.

Taranabilirlik faktörleri aşağıdakileri içerir:

Geçici ve kalıcı yönlendirmeler

Yinelenen içerik sorunları

Kanonikleştirme sorunları

Sayfaların taranması engelleniyor

4XX hataları (yani 404, 410 vb.)

Zincirleri ve halkaları yönlendir

Eksik XML site haritaları

Site performansı nedir?

Site performansı, WEB sitenizin kötü performans göstermesine ve dolayısıyla kötü bir kullanıcı deneyimine neden olan sorunları ifade eder. Bu sorunlar çoğunlukla bir sayfanın yüklenmesinin ne kadar sürdüğü ile ilgilidir ve site hızı sıralama ölçütlerine dahil edildiğinden Google gibi arama motorları tarafından tanıtılmıştır.

Site performansı sorunları aşağıdakiler gibi hataları içerir:

Yavaş yük hızları

Sıkıştırılmamış sayfalar

Sıkıştırılmamış JavaScript ve CSS dosyası

Önbelleğe alınmamış JavaScript ve CSS dosyaları

İncelenmemiş JavaScript ve CSS dosyaları

Dahili bağlantı nedir?

Arama motorlarının sitenizi etkili bir şekilde taramasına yardımcı olmak için, sayfaların nasıl birbirine bağlandığını gösteren basit bir yapıya sahip olmalıdır. Dahili bağlantı, ziyaretçilerin ilgili içeriği bulmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur, ancak arama motorlarının sitenizin yapısını daha iyi anlamasına ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde dizine eklemesine yardımcı olmanın gerçek bir yararı vardır.

Dahili bağlantı hataları genellikle şunları içerir:

Bozuk dahili bağlantılar

Bozuk harici bağlantılar

3 tıklamadan fazla tarama derinliği

Yalnızca 1 dahili gelen bağlantıya sahip sayfalar

HTTPS nedir?

HTTPS, verilerin şifrelenmesi ve dolayısıyla kullanıcı bilgilerinin müdahaleye karşı korunması için kullanılan güvenli HTTP sürümüdür.

Google, HTTPS kullanarak bir WEB sitesine hizmet vermenin önemli bir sıralama faktörü olduğunu daha önce onaylamıştı; bu, HTTPS’yi düzgün bir şekilde uygulamayan WEB sitelerinin rakip siteler tarafından geride bırakılacağı anlamına geliyor.

Tipik HTTPS hataları şunları içerir:

Sitede mevcut olmayan SSL sertifikaları

Güncel olmayan güvenlik protokolleri

Alt alanlar HSTS’yi desteklemez

Sayfalar karışık içerik içeriyor

HTTP sayfasına yönlendiren HTTPS sayfalarındaki bağlantılar

Uluslararası SEO Nedir?

Siteniz diğer ülkeler için dil varyasyonları içeriyorsa ve arama motorlarının içeriğinizin hangi sürümünün farklı ülkelerdeki kullanıcılar için sunulması gerektiğini anlamasına yardımcı olmak uluslararası SEO için çok önemlidir.

Yaygın uluslararası SEO hataları şunları içerir:

Hreflang değerleriyle ilgili sorunlar

Sayfa kaynak kodunda Hreflang çakışmaları

Yanlış hreflang bağlantılarıyla ilgili sorunlar

Hreflang dil uyumsuzluğu sorunları

WEB sitesi taşıma işlemleri

Teknik bir SEO Ekibi olarak sık sık WEB sitesi geçişlerinde müşterilere yardımcı oluyoruz. Oluşan teknik SEO sorunlarını en aza indirmeyi ve eski siteden yeni siteye geçirilen SEO değerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Uzman SEO ekibimiz, bu genellikle zor süreç boyunca müşterileri destekleme konusunda bilgi birikimine sahiptir.

Teknik SEO’nuzu geliştirmemize nasıl yardımcı olabileceğimizi bilmek ister misiniz? Dijital pazarlama ekibimizin dostça bir üyesiyle konuşmak için bugün bizimle iletişime geçin.

Site hızı neden önemlidir?

Yukarıda kısaca belirtildiği gibi, site hızı, kullanıcı deneyimi ve sıralaması üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bunun nedeni, arama motorlarının kullanıcılarının sorgularının yanıtlarına mümkün olan en kısa sürede erişmesini istemesidir.

Arama motorları, kullanıcıların tıkladıkları sitenin yüklenmesini beklediklerini ve bu esnada sıkılıp siteyi terk ettiklerini belirlerse siteyi arama sıralamasından düşürür. Başta Google olmak üzere hiç bir arama motoru yavaş sitelerin yüksek sırada yer almasını istemez. Yavaş açılan siteler çok zayıf bir kullanıcı deneyimini temsil eder ve çoğu arama motorunun bir sıralama faktörü olarak site hızını eklemesinin nedeni budur.

Ayrıca Google’a göre: “Google, sunucunuz iki saniyeden daha yavaşsa sitenize gönderdiği tarayıcı sayısını azaltacaktır”, bu nedenle yavaş bir site hızı sitenizin de ne kadar verimli bir şekilde taranacağını etkileyebilir.

Tarama hatası nedir?

Tarama hataları, bir arama motoru veya örümcek bir siteyi tararken ve 4XX veya 5XX durum kodu döndüren bir sayfaya girdiğinde görülebilir. Bu tür durum kodları, sitenizin bazı sayfalarında sorun olduğunu gösterir; bu da kötü kullanıcı deneyimi anlamına gelir ve tarama bütçesini boşa harcayabilir.

Teknik SEO’nun bütçesi nedir?

Teknik SEO bütçesi bir dizi faktörden oluşur, ancak “Google’ın bir WEB sitesinde taradığı maksimum sayfa sayısı” olarak açıklanabilir. Arama motoru örümcekleri veya botları birçok soruna neden oluyorsa, bu tarama bütçesini kullanır ve yeni sayfaların keşfedilmesinin daha uzun sürmesine neden olabilir.

Firmanızı Anlayan Birilerine İhtiyacınız Varsa Doğru Yerdesiniz!
&

Doğan TANKİŞİ | 05336664949 | dogan@diyezmedia.com 

2008 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerle hizmetinizdeyiz. Gaziantep SEO bir Diyez Media iştirakidir. Love ❤ Google. Cuma Bozkurt

Bir Ajanstan Daha Fazlasıyız:
Son Eklenen Yazılar

Gaziantep SEO HizmetiSEO Nedir? SEO Nasıl Yapılır? SEO Neden Yapılır?Gaziantep SEO RehberiGaziantep Web Tasarım, Gaziantep Kurumsal Web SiteGaziantep Web Site Tasarım Hizmeti Hakkında Soru ve Cevaplar, En İyi Gaziantep Web Site Tasarım FirmasıGaziantep Web Site Tasarım ve SEO AjansıWeb Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | OtomasyonMobil Uyumlu Web SiteGaziantep İçin Sınırsız Hizmet!Mobil Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | UygulamaReklam & Baskı, Gaziantep Dijital Escort DanışmanGaziantep Sosyal Medya DanışmanlığıFotoğraf ÇekimiKurumsal Danışmanlık, Gaziantep SEO Escort Bayan DanışmanÖzel Logo ÇalışmasıE-TicaretGaziantep 360° Sanal Tur ÇekimiGaziantep DroneHosting ve DomainTanıtım FilmleriKurumsal Kimlik Ve Logo Tasarımı Yapan FirmalarGoogle'da İlk Sayfada Çıkmak mı İstiyorsunuz?E-Ticaret, Web Tasarım ve SEO HizmetleriAntebim İçin Ajans HizmetleriAradığınız Web Yazılım Firması Tam Olarak Burada!Web Yazılım | Gaziantep Yazılım Ajansı | Medya AjansıGaziantep Organize Sanayi Tanıtım Filmi ÇekimiReklam Çekimi ve Tanıtım FilmiDrone ÇekimiKlip ve Belgesel ÇekimiGaziantep Kurgu Montaj HizmetiSEO Uyumlu Web TasarımGoogle Adwords Yani Yeni Adıyla Google Ads Reklam HizmetiGrafik Tasarım, Logo Tasarım ve Sosyal Medya Tasarım HizmetiGaziantep Renkli Bir Dijital Hizmet AjansıGoogle Haritalara Kayıt - Harita Navigasyon KaydıMarketing PazarlamaPromosyon tasarımı nasıl olmalıdır?Katalog Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?Arayüz Tasarımı (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX)